Dziki grasują po centrum Gdyni od 5 godzin
4426 wyświetleń 8 lipca 2025 (59 opinii)Służb brak. Robią kółka po bocznych i głównych ulicach. Zjadają to co mewy wyrzucą wcześniej ze śmietników
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2025-07-08 22:47
to stado od 3 tygodni regularnie sobie odpoczywa w Parku Centralnym. Miasto ma to gdzieś. (4)
pijaństwo i wandalizm też. Codzienność parku Centralnego, wydano miliony i teraz nikt się nawet nie zainteresuje co się tam dzieje. Kamery to chyba atrapy, a patrol policji to raz na sezon zagości i to jeszcze w środku dnia. Dzikie miasto.
- 67 16
-
2025-07-13 09:16
Zgadzam się z poprzednikiem, a wieczorem młode lumpy biją, piją i diabli co jeszcze
- 0 0
-
2025-07-09 09:47
(1)
To już nie można odpoczywać w parku?
- 2 2
-
2025-07-09 16:31
kwasiorek zdziczala i nie zarzadza poglowiem zwierzyny, skandal !!!
- 2 0
-
2025-07-09 09:43
a gdzie staropolska gościnność?
- 1 3
-
2025-07-10 14:09
Gdynia Miasto Wielogatunkowe
Wszyscy ludzie i wszystkie zwierzęta mają prawo do życia w Gdyni. Dziki chodzą sobie, a NIE grasują. Jak zwykle fatalna narracja.
- 17 7
-
2025-07-09 07:27
No i co? (6)
Znowu sygnał do nad ludzi zwanych myśliwymi.Zabić wszystko co się rusza.One nie szukają ludzi żeby ich zjeść one szukają jedzenia tam gdzie wychodzi niechlujstwo największych szkodników jakimi są ludzie.Jestem starszym człowiekiem nauczony że jedzenie to rzecz święta.Kiedyś nikt nie wyrzucał np.chleba.Chleb to była rzecz święta.Ale oczywiście to
Znowu sygnał do nad ludzi zwanych myśliwymi.Zabić wszystko co się rusza.One nie szukają ludzi żeby ich zjeść one szukają jedzenia tam gdzie wychodzi niechlujstwo największych szkodników jakimi są ludzie.Jestem starszym człowiekiem nauczony że jedzenie to rzecz święta.Kiedyś nikt nie wyrzucał np.chleba.Chleb to była rzecz święta.Ale oczywiście to nie my powiedzmy ludzie jesteśmy winni tylko dziki wilki lisy czy niedżwiedzie.My jak w każdej dziedzinie życia jesteśmy niewinni.A w szczególności my Polacy.
- 78 26
-
2025-07-11 09:15
nie my Polacy tylko ty, twoja rodzina i twoi znajomi. nie oceniaj Polakow przez pryzmat swojej glupoty.
a dziki do odstrzalu, a nie miasto je wywiezie do okolicznych gmin i przerzuci problem na innych mieszkancow.- 0 1
-
2025-07-09 21:55
ktos sie edukowal na kreskowkach ;)
- 2 2
-
2025-07-09 14:01
no no
- 1 0
-
2025-07-09 14:02
stary jesteś ale za dużó to się nie nauczyłeś
- 4 4
-
2025-07-09 12:42
1. jak mówisz o szkodnikach - mów za siebie
2. kontynuuj samobiczowanie; może będziesz miał lepsze miejsce w kolejce do nieba ;)- 4 3
-
2025-07-09 09:01
niestety dla ludzi zwierzęta to tylko przedmioty, które ładnie wyglądają tylko w zoo lub w tv...
- 9 5
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.