Elektryk daleko nie ujechał
441 wyświetleń 6 października 2024 (7 opinii)Wyciągnął kopyta na środku drugi
Więcej na ten temat
Opinie (7) 1 zablokowana
-
2024-10-06 16:18
(1)
Do tych co tak krytykujecie polonezy, gdybyście choć trochę lepiej interesowali się to jeden z drugim wiedział by że za dodatkowe pieniądze polonezy miały elektryczne np szyby jojo
- 7 19
-
2024-10-06 16:28
znalazłeś swoją zgubę? hyhyhy
- 4 3
-
2024-10-06 16:25
A pierwszy gdzie?
- 5 0
-
2024-10-06 16:40
Ten zlom to awaria za awaria. Albo rano nie naladowany, albo nagle staje, setki bledow na zegarach, nie dxialajace przyciski, wszystko trzeszczy
- 5 4
-
2024-10-06 19:13
Autobus
Te autobusy działają tak samo jak to miasto.
- 3 0
-
2024-10-06 19:24
Confideńcik dyrektor
Totalne szorty a ropucha jeszcze więcej tego badziewia bierze
- 2 0
-
2024-10-07 02:45
Ciekawe, że nie ma tu nic o gdyńskich autobusach
elektrycznych. Bo nie psują się.
Zatem jednak takie złe nie są.- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.