Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2026-05-10 10:37
Koncert Iglesias'a w Gdansku
Polacy to jedno wielkie niezadowolenie.A ja byłam na tym koncercie, świetna impreza,Enrique jak zawsze rozwalił bank.Wszyscy bawili sie przednio,efekty świetlne ,fajerwerki i wogóle wszystko dopięte na maksa.Nie ma sie do czego doczepić.
- 49 8
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.