Fatalne oznakowanie remontu pod Zieleniakiem
1875 wyświetleń 12 lipca 2025 (39 opinii)Czy możemy zacząć przykładać wagę do poprawnego oznakowania remontów? Nie znasz drogi, więc sugerujesz się pionowymi znakami kierunkowymi, które widać z daleka żeby zawczasu zająć odpowiedni pas. Ale okazuje się, że jest totalnie od czapy, bo prawy pas do jazdy w stronę stoczni się nagle kończy. Brak tablicy z informacją o nowym układzie pasów. Brak fizycznych separatorów wymuszających jazdę zgodnie z nową organizacją. Znak pionowy totalnie nie oddający rzeczywistości, strzałki pokreślone jakąś słabo widoczną żółto-czerwoną taśmą zamiast tą grubą pomarańczową. Strzałki nad pasami nie pokreślone. Elektroniczna tablica z informacją o 2 pasach ruchu, która niczego nie wyjaśnia. Nakaz skrętu w prawo sugeruje, że powiniśmy skręcić pod prąd w ul. Rajską. Skrzyżowanie z ul. Łagiewniki też na odwal. Żółta tablica z oznaczeniem objazdu do dzielnic jest skreślona czy nie? Stare tablice kierunkowe znowu pokreśloną tą pokraczną taśmą. Pierwsze żółte strzałki na jezdni niezgodne ze znakiem pionowym kilka metrów wcześniej, kolejne już jakoś oddają realną sytuację. Niechlujstwo i robienie wszystkiego na odwal.
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2025-07-13 20:50
Ale kto tu wali przez ciągła, bo nie widzę
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.