Gdynia - Górnik Zabrze 0:0. Kibice do piłkarzy. Uwaga wulgarnie
2326 wyświetleń 13 maja 2026 (3 opinie)Atmosfera na stadionie w Gdyni po bezbramkowym remisie z Górnikiem Zabrze była wyjątkowo gęsta. Kibice Arki nie kryli swoich emocji i jasno dali do zrozumienia, czego oczekują od zawodników w nadchodzących spotkaniach. Padły konkretne hasła, ale i obietnice.
Więcej na ten temat
Opinie (3)
-
2026-05-13 20:02
Piękna gra. Dzięki za szlachetną walkę!
- 1 9
-
2026-05-13 20:04
(1)
Śledzie do pierwszej ligi spadają
- 4 3
-
2026-05-13 20:24
Śledzia to bym se zjodł to fakt
- 1 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.