Gdzie logika takiej jazdy?
3062 wyświetlenia 9 maja 2025 (30 opinii)Ktoś mi wytłumaczy po co omijać środkiem hopki, skoro wtedy najeżdża się na oba w najwyższym punkcie? No i nie mówimy o sportowym samochodzie z niskim zawieszeniem, tylko jeszcze wyższym niż przeciętny.
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2025-05-09 14:53
Na całej długości tej ulicy powinni zainstalować co 100 metrów fotoradary.
- 0 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.