• Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 10
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 12
  • Wow Wow 4
  • Przykro mi Przykro mi 18
  • Wrr Wrr 54
  • Wszystkie 100

Gdzie logika takiej jazdy?

3062 wyświetlenia 9 maja 2025 (30 opinii) autor: Zibi

Ktoś mi wytłumaczy po co omijać środkiem hopki, skoro wtedy najeżdża się na oba w najwyższym punkcie? No i nie mówimy o sportowym samochodzie z niskim zawieszeniem, tylko jeszcze wyższym niż przeciętny.

Więcej na ten temat

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (29)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane