Głośne popisy Audi R8 w dzielnicy mieszkalnej
788 wyświetleń 1 czerwca 2025 (15 opinii)Przyjechał pochwalić się zabawką.stał na włączonym silniku co najmniej dziesięć minut między czasie wpuszczał dzieci za kierownicę i pozwolił im gazować. Ok przyjemność fajna ale nie robi się taki lch rzeczy między blokami. Mam nadzieję że służby się tym pajacem zainteresują, bo wysłałem gdzie trzeba.
Więcej na ten temat
Opinie (15) ponad 10 zablokowanych
-
2025-06-01 16:32
(5)
Daj spokój jest dzień dziecka, wiesz jaka to dla nich radocha?! Większość dorosłych nigdy w takim nie usiądzie. Auto nie w moim guście, ale jak dla mnie fajny gość skoro pozwala dzieciakom zobaczyć z bliska
- 100 30
-
2025-06-01 16:58
Ok pisałem spoko (2)
Ale nie robi się tego między blokami. Nie słyszałeś więc sorry nie komentuj. Jak chce zrobić frajdę niech jedzie po za miasto. Bardziej zajarana była kobieta. Zachowywała się tak jak by dostała or.....u.
- 6 18
-
2025-06-01 17:47
Negatywne spoko. Rozumiem
Szkoda tylko że nie widzieliście zachowania tej kobiety.
- 1 2
-
2025-06-01 19:52
Poza miastem też mieszkają ludzie wiec czemu ma poza miasto jechać. Mieszkasz w mieście wiec musisz się liczyć z takimi sąsiadami. Miastowi tylko się mądrzą i głupoty wypisuja
- 1 4
-
2025-06-01 17:01
(1)
Dzięki takim jak ty ,,dzbany,,, powiększają swoją swobodę.
- 4 8
-
2025-06-01 17:16
Jeśli tak uważasz masz prawo.
Ale moim skromnym zdaniem wątpię. Nie chodzę po ulicach żeby robić zdjęcia i ten wpis był pierwszym jaki tutaj wstawiłem. Wolę rzeczy mi się nie podoba ale nie robię z tego sensacji. Ale to dziś to naprawdę było przegięcie.
- 3 6
-
2025-06-01 16:43
Hałas robi jakby przelatywał odrzutowiec
Na to są paragrafy.
- 19 25
-
2025-06-01 16:44
Nie obrażaj pożytecznego naczynia.
- 2 4
-
2025-06-01 17:10
jak mozna sobie kupic złoty samochod - mega obciach (1)
- 7 3
-
2025-06-01 20:00
Auto wypożyczalni
- 0 0
-
2025-06-01 17:44
Nie wiem o co ... że się tak wyrażę ka-man... (1)
to jest jak z fajerwerkami, raz na ruski rok. To są moim zdaniem wyjątkowe dni. Wtedy myślę że można 'przeginać', taka prawda. Żeby to codziennie chłop piłował auto. I spać się nie dało. To OK, pisz i dzwoń gdzie trzeba. Ale na Dzień Dziecka? To jakbyś na Sylwestra dzwonił, że cisza nocna jest zakłócana.
- 7 4
-
2025-06-01 17:55
Jak bym miał dzwonić
To bym to robił. I na Sylwka czy na motocyklistów których codziennie słyszę jak piłują swoje maszyny. Ale sorry to niestety dzień dziecka dała tego pajaca. Nie jestem mściwy ani zazdrosny. I rozumiem imprezy czy inne zachowania ale tego nie. Jeśli mnie to wkurzyło to pomyśl jak odebrały to dzieci już nie mówię o psach które wszystkie w okolicy zaczęły szczekać. Przepraszam może nie wszystkie tylko te co nie boją się chałasu
- 0 3
-
2025-06-01 18:30
Ignacy
Mówił dzban do dzbana...
- 5 0
-
2025-06-01 19:46
mogles mu kwiaty z balkonu na dach przeflancowac, to pomaga, a jak pieknie zdobi
- 2 0
-
2025-06-02 17:21
Zwykły cymbał za kierownicą
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.