Im gorsze auto, tym głupszy kierowca?
2614 wyświetleń 4 lipca 2025 (19 opinii)W tym przypadku to się chyba sprawdza - nie dość, że przejście dla pieszych, to jeszcze podwyższone. I do tego 50 metrów dalej parkował...
Więcej na ten temat
Opinie (19) 1 zablokowana
-
2025-07-04 09:49
Opinia wyróżniona
Wysłać na Policję (4)
Dostanie 1500 zł mandatu oraz 15 pkt karnych, to może dotrze do łepetyny.
- 103 3
-
2025-07-04 12:29
Nikt nic nie dostanie, przecież właściciel pożyczył auto nieznanemu obcokrajowcowi.
- 0 5
-
2025-07-04 09:55
(2)
Ogólnie fajnie. Gdyby tylko policja później nie ciągała cie w roli świadka.
- 7 3
-
2025-07-04 18:10
Już nikogo nie biorą za świadka! Świadkowie tylko w wypadku śmiertelnym! Doucz się!
- 1 0
-
2025-07-04 10:22
Stopagresjidrogowej Gdańsk. Wujek google znajdzie w maila-dziala szybciej.
- 7 0
-
2025-07-04 09:45
Prawko zabrać, a kiero do psychiatryka
na badania, choć wynik raczej pewny
- 65 2
-
2025-07-04 09:49
Opinia wyróżniona
Wysłać na Policję (4)
Dostanie 1500 zł mandatu oraz 15 pkt karnych, to może dotrze do łepetyny.
- 103 3
-
2025-07-04 09:55
(2)
Ogólnie fajnie. Gdyby tylko policja później nie ciągała cie w roli świadka.
- 7 3
-
2025-07-04 10:22
Stopagresjidrogowej Gdańsk. Wujek google znajdzie w maila-dziala szybciej.
- 7 0
-
2025-07-04 18:10
Już nikogo nie biorą za świadka! Świadkowie tylko w wypadku śmiertelnym! Doucz się!
- 1 0
-
2025-07-04 12:29
Nikt nic nie dostanie, przecież właściciel pożyczył auto nieznanemu obcokrajowcowi.
- 0 5
-
2025-07-04 10:00
Zazwyczaj jest tak, że im nowsze i większe auto tym głupszy kierowca. Szczególnie panie w wielkich suvach, które nie potrafią tak wielkim autem zaparkować. Tutaj to jakieś odstępstwo od reguły
- 39 1
-
2025-07-04 10:05
o tym nie słyszałem ale słyszałem za to, że im droższy i nowszy samochód tam półgłówek za kierownicą... czasy się zmieniają
- 20 0
-
2025-07-04 10:06
nie wiem skąd wziąłeś ten tekst ale będąc kierowcą nie zauważyłam takiego połączenia... Im nowsze tym głupszy kierowca. Albo im wyższy tym głupszy, bo zapomina jak sie poruszać prawidłowo po drodze... Nie ma znaczenia czy kobieta czy mężczyzna
- 19 0
-
2025-07-04 10:08
w tym przypadku samochód nie ma znaczenia, bardziej GWE.......
- 14 5
-
2025-07-04 10:17
niestety mylisz się im lepsze auto tym większy głupek i cham za kierownicą
- 12 2
-
2025-07-04 10:32
Gorsze w jakim sensie ? Golf II to dzisiaj poszukiwany i dość drogi klasyk .
A co do kierowców to zauważyłem dokładnie odwrotnie . Im droższy samochód tym gorszy kierowca .
- 16 2
-
2025-07-04 10:39
Znafca się znalazł (pisownia celowa ) Nie zna się na samochodach i ocenia starszy = gorszy .
Ceny zadbanych VW Golfów II zaczynają się od 20 tysięcy zł . Na portalach nie brakuje ofert z cenami 70 , 80 , 90 tysięcy zł za egzemplarz . A bywają i znacznie droższe .
- 6 2
-
2025-07-04 10:51
Chyba odwrotnie, to kierowcy suvami nie potrafią jezdzic i parkowac
- 10 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.