Jechać czy nie jechać?
3931 wyświetleń 13 maja 2025 (28 opinii)Ona ma pierwszeństwo, ale nie rusza. Jechać, bo stoi? Przecież jak ruszy, to moja wina i ubezpieczenie leci + mandat za spowodowanie kolizji...
Więcej na ten temat
Opinie (28) 1 zablokowana
-
2025-05-13 11:51
Opinia wyróżniona
(10)
Ciekawa sytuacja. Wg mnie lepiej poczekać, zwłaszcza kiedy ten po prawej to jakiś szrot (jak ten na filmie), bo wtedy ryzyko wyłudzenia odszkodowania jest znacznie wyższe.
- 74 11
-
2025-05-13 15:48
oddaj prawko do wydziału komunikacji
- 2 3
-
2025-05-13 12:26
(8)
To, że auto jest stare, to nie znaczy że szrot. Nie jedno stare auto jest w dużo lepszym stanie technicznym niż te wasze 3 letnie dacie
- 28 13
-
2025-05-13 12:48
i
i 3 letnia dacia ma wieksza wartosc niz ten sprawny szrot. a chyba o tym mowimy
- 8 14
-
2025-05-13 12:40
(6)
no co ty, tutaj na forum sami milionerzy piszą. Poważnie. Mało kto tutaj zarabia poniżej 50 tys miesięcznie. Dla nich 6 miesięczne auto to już stary gruz. Polecam poczytać komentarze w różnych tematach, dojdziesz do takich samych wniosków jak ja.
- 9 8
-
2025-05-13 18:16
Ja zarabiam mniej.
Coś Ci się pokręciło , "mało kto tutaj zarabia poniżej 50 tys. miesięcznie" Kurde 10 miesięcy o mam wypasione nowe porsche za pół miliona.
- 0 0
-
2025-05-13 12:50
(4)
a wg ciebie 20 letni pojazd to się nadaje jeszcze do czegoś? xD
- 6 18
-
2025-05-13 12:57
(3)
A czemu nie, jeśli jest zadbany techniczne, to co za problem. Mój prawie 20latek automat ma dużo części nowych, jest regularnie serwisowany, sprawdzany i jedźi jak ta lala ;)
- 20 2
-
2025-05-13 18:18
I jest lepszy niż te nowe, ciasne cudaki z cienkimi lakierami (60 mikronów, a kiedyś było 120 - 140 mikro.) wodnymi i rdzą po 2 latach.
- 2 1
-
2025-05-13 13:19
Dokładnie.. (1)
My mamy Polo`88 który jest ZERO Awaryjny a przez 10lat wymieniłem tylko Końcówkę Drążka i Poduszkę Amortyzatora..;D
Spokojnie nim jeździmy na Wyprawy typu 6000km po Rumunii.;]- 14 2
-
2025-05-15 19:19
Jak przez 10 lat nie wymieniłeś klocków, tarcz, oleju i filtrów, to faktycznie cud techniki...
- 0 0
-
2025-05-13 11:46
jedź
czas to piniądz
- 4 12
-
2025-05-13 11:51
Opinia wyróżniona
(10)
Ciekawa sytuacja. Wg mnie lepiej poczekać, zwłaszcza kiedy ten po prawej to jakiś szrot (jak ten na filmie), bo wtedy ryzyko wyłudzenia odszkodowania jest znacznie wyższe.
- 74 11
-
2025-05-13 12:26
(8)
To, że auto jest stare, to nie znaczy że szrot. Nie jedno stare auto jest w dużo lepszym stanie technicznym niż te wasze 3 letnie dacie
- 28 13
-
2025-05-13 12:40
(6)
no co ty, tutaj na forum sami milionerzy piszą. Poważnie. Mało kto tutaj zarabia poniżej 50 tys miesięcznie. Dla nich 6 miesięczne auto to już stary gruz. Polecam poczytać komentarze w różnych tematach, dojdziesz do takich samych wniosków jak ja.
- 9 8
-
2025-05-13 12:50
(4)
a wg ciebie 20 letni pojazd to się nadaje jeszcze do czegoś? xD
- 6 18
-
2025-05-13 12:57
(3)
A czemu nie, jeśli jest zadbany techniczne, to co za problem. Mój prawie 20latek automat ma dużo części nowych, jest regularnie serwisowany, sprawdzany i jedźi jak ta lala ;)
- 20 2
-
2025-05-13 13:19
Dokładnie.. (1)
My mamy Polo`88 który jest ZERO Awaryjny a przez 10lat wymieniłem tylko Końcówkę Drążka i Poduszkę Amortyzatora..;D
Spokojnie nim jeździmy na Wyprawy typu 6000km po Rumunii.;]- 14 2
-
2025-05-15 19:19
Jak przez 10 lat nie wymieniłeś klocków, tarcz, oleju i filtrów, to faktycznie cud techniki...
- 0 0
-
2025-05-13 18:18
I jest lepszy niż te nowe, ciasne cudaki z cienkimi lakierami (60 mikronów, a kiedyś było 120 - 140 mikro.) wodnymi i rdzą po 2 latach.
- 2 1
-
2025-05-13 18:16
Ja zarabiam mniej.
Coś Ci się pokręciło , "mało kto tutaj zarabia poniżej 50 tys. miesięcznie" Kurde 10 miesięcy o mam wypasione nowe porsche za pół miliona.
- 0 0
-
2025-05-13 12:48
i
i 3 letnia dacia ma wieksza wartosc niz ten sprawny szrot. a chyba o tym mowimy
- 8 14
-
2025-05-13 15:48
oddaj prawko do wydziału komunikacji
- 2 3
-
2025-05-13 11:58
(4)
Dajesz znak ręką aby jechał, zazwyczaj pomaga.
- 17 0
-
2025-05-13 12:49
karane (3)
Tylko policja ma prawo kierowac ruchem drogowym w konkretnych okolicznosciach
- 2 3
-
2025-05-13 13:16
Dokładnie.. (1)
Dobrze piszesz..
Machanie ręką też jest traktowane jako Kierowanie Ruchem.;]- 1 2
-
2025-05-13 13:18
przez kogo xD
- 1 0
-
2025-05-13 13:18
machanie ręką to nie jest kierowanie ruchem
jak piszesz - tylko policja ma to prawo
- 1 0
-
2025-05-13 12:03
(1)
Tacy jak ten po prawej to rak polskich dróg i przyczyna korków. Zatrzyma się bez powodu, stoi i myśli, jak dziecko we mgle, a zdążyłby przejechać 3 razy. Dramat.
- 18 2
-
2025-05-13 12:37
Na Łąkowej kiedyś koleś sobie stanął przed skrzyżowaniem i grzebał w telefonie, oczywiście dookoła pełno miejsc parkingowych, mógł chociaż awaryjne włączyć, cokolwiek niż tak głupio stać.
- 3 0
-
2025-05-13 12:33
i co pojechałeś, czy dalej stoisz?
- 6 5
-
2025-05-13 12:57
Opinia (1)
Zatrąbić dla zwrócenia uwagi i gestykulując przekonać do skorzystania z pierwszeństwa.
- 2 1
-
2025-05-13 14:09
ale ty nie masz zwracać uwagi kierowcy z uprawnieniami...daj mu czas pomyśleć na spokojnie, przeanalizować, rozejrzeć się i dostrzec znaki drogowe, może wyciągnie wnioski i się czegoś sam nauczy
- 3 0
-
2025-05-13 13:46
Na Starowiejskiej w Gdyni jest ruch równorzędny. Dzbany nie ogarniają
- 3 0
-
2025-05-13 14:06
ja w takiej sytuacji zatrzymuje się i czekam do skutku patrząc na głupka co kiedyś zjadł paczkę chipsów i miał szczęście
- 1 1
-
2025-05-13 15:31
Ostatnio jednej takiej
Pokazałam, że na jechać bo to skrzyżowanie równorzędne to mi język pokazała w podziękowaniu. Niektórzy w ogóle nie powinni wyjeżdżać na drogi.
- 8 0
-
2025-05-13 15:43
reda młyńska
tam rownożędne są aż do wyjazdu na gdańską.
a jak ruszasz z lidla drogą to nigdy sie nie zatrzymują- 1 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.