• Lubię to Lubię to 3
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 9
  • Wow Wow 7
  • Przykro mi Przykro mi 35
  • Wrr Wrr 112
  • Wszystkie 168

Jechać czy nie jechać?

3931 wyświetleń 13 maja 2025 (28 opinii) autor: Andżej

Ona ma pierwszeństwo, ale nie rusza. Jechać, bo stoi? Przecież jak ruszy, to moja wina i ubezpieczenie leci + mandat za spowodowanie kolizji...

Więcej na ten temat

Opinie (28) 1 zablokowana

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

    jedź

    czas to piniądz

    • 4 12

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

    Opinia wyróżniona

    (10)

    Ciekawa sytuacja. Wg mnie lepiej poczekać, zwłaszcza kiedy ten po prawej to jakiś szrot (jak ten na filmie), bo wtedy ryzyko wyłudzenia odszkodowania jest znacznie wyższe.

    • 74 11

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

      (8)

      To, że auto jest stare, to nie znaczy że szrot. Nie jedno stare auto jest w dużo lepszym stanie technicznym niż te wasze 3 letnie dacie

      • 28 13

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

        (6)

        no co ty, tutaj na forum sami milionerzy piszą. Poważnie. Mało kto tutaj zarabia poniżej 50 tys miesięcznie. Dla nich 6 miesięczne auto to już stary gruz. Polecam poczytać komentarze w różnych tematach, dojdziesz do takich samych wniosków jak ja.

        • 9 8

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

          (4)

          a wg ciebie 20 letni pojazd to się nadaje jeszcze do czegoś? xD

          • 6 18

          • Opinia do raportu

            Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

            (3)

            A czemu nie, jeśli jest zadbany techniczne, to co za problem. Mój prawie 20latek automat ma dużo części nowych, jest regularnie serwisowany, sprawdzany i jedźi jak ta lala ;)

            • 20 2

            • Opinia do raportu

              Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

              Dokładnie.. (1)

              My mamy Polo`88 który jest ZERO Awaryjny a przez 10lat wymieniłem tylko Końcówkę Drążka i Poduszkę Amortyzatora..;D

              Spokojnie nim jeździmy na Wyprawy typu 6000km po Rumunii.;]

              • 14 2

              • Opinia do raportu

                Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

                Jak przez 10 lat nie wymieniłeś klocków, tarcz, oleju i filtrów, to faktycznie cud techniki...

                • 0 0

            • Opinia do raportu

              Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

              I jest lepszy niż te nowe, ciasne cudaki z cienkimi lakierami (60 mikronów, a kiedyś było 120 - 140 mikro.) wodnymi i rdzą po 2 latach.

              • 2 1

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

          Ja zarabiam mniej.

          Coś Ci się pokręciło , "mało kto tutaj zarabia poniżej 50 tys. miesięcznie" Kurde 10 miesięcy o mam wypasione nowe porsche za pół miliona.

          • 0 0

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

        i

        i 3 letnia dacia ma wieksza wartosc niz ten sprawny szrot. a chyba o tym mowimy

        • 8 14

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

      oddaj prawko do wydziału komunikacji

      • 2 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

    (4)

    Dajesz znak ręką aby jechał, zazwyczaj pomaga.

    • 17 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

      karane (3)

      Tylko policja ma prawo kierowac ruchem drogowym w konkretnych okolicznosciach

      • 2 3

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

        Dokładnie.. (1)

        Dobrze piszesz..
        Machanie ręką też jest traktowane jako Kierowanie Ruchem.;]

        • 1 2

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

          przez kogo xD

          • 1 0

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

        machanie ręką to nie jest kierowanie ruchem

        jak piszesz - tylko policja ma to prawo

        • 1 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

    (1)

    Tacy jak ten po prawej to rak polskich dróg i przyczyna korków. Zatrzyma się bez powodu, stoi i myśli, jak dziecko we mgle, a zdążyłby przejechać 3 razy. Dramat.

    • 18 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

      Na Łąkowej kiedyś koleś sobie stanął przed skrzyżowaniem i grzebał w telefonie, oczywiście dookoła pełno miejsc parkingowych, mógł chociaż awaryjne włączyć, cokolwiek niż tak głupio stać.

      • 3 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

    i co pojechałeś, czy dalej stoisz?

    • 6 5

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

    Opinia (1)

    Zatrąbić dla zwrócenia uwagi i gestykulując przekonać do skorzystania z pierwszeństwa.

    • 2 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

      ale ty nie masz zwracać uwagi kierowcy z uprawnieniami...daj mu czas pomyśleć na spokojnie, przeanalizować, rozejrzeć się i dostrzec znaki drogowe, może wyciągnie wnioski i się czegoś sam nauczy

      • 3 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

    Na Starowiejskiej w Gdyni jest ruch równorzędny. Dzbany nie ogarniają

    • 3 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

    ja w takiej sytuacji zatrzymuje się i czekam do skutku patrząc na głupka co kiedyś zjadł paczkę chipsów i miał szczęście

    • 1 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

    Ostatnio jednej takiej

    Pokazałam, że na jechać bo to skrzyżowanie równorzędne to mi język pokazała w podziękowaniu. Niektórzy w ogóle nie powinni wyjeżdżać na drogi.

    • 8 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jechać czy nie jechać?

    reda młyńska

    tam rownożędne są aż do wyjazdu na gdańską.
    a jak ruszasz z lidla drogą to nigdy sie nie zatrzymują

    • 1 0

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane