• Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 5
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 3
  • Wrr Wrr 4
  • Wszystkie 15

Jeżdżą sobie

1117 wyświetleń 5 czerwca 2025 (4 opinie)

Tylko w jakim celu ?

Więcej na ten temat

Opinie (4) 10 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jeżdżą sobie

    Oni już chyba coś wiedzą..

    • 15 7

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jeżdżą sobie

    Bo lubią siedzieć w korkach.

    • 2 8

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jeżdżą sobie

    idealne pojazdy na korki, a nie jakieś tam SUVy co błota nigdy nie widziały. (1)

    • 8 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jeżdżą sobie

      Przygotowania do stanu wojennego.

      • 3 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane