Kierowca autobusu cofa na jednokierunkow
372 wyświetlenia 1 czerwca 2025 (15 opinii)100-150 metrów, w tym przejazd przez przejście dla pieszych. Wszystko z ludźmi w srodku. Właśnie to zrobił dziś kierowca autobusu 106 w Gdańsku. :)
Więcej na ten temat
Opinie (15) 1 zablokowana
-
2025-06-01 17:05
Hmmmm nieciekawie (1)
Ale nie wiem. Myślę ze ważniejsza jest darmowa komunikacja ,wtedy bym jeździłam ale max 1 zł symbol wspólnoty a nie biorą ode mnie i jeszcze drugi raz biorą
- 2 8
-
2025-06-01 17:09
Było pite? na służbie?
- 1 0
-
2025-06-01 17:05
Na ulicy jednokierunkowej można cofac kazdym pojazdem silnikowym. (2)
Przepisy na to pozwalają. brawo ze umie
- 57 0
-
2025-06-02 09:12
Jak najbardziej można, ale trzeba zapewnić sobie widoczność, (1)
nie wiem czy autobus ma kamerę cofania, jak nie, powinien stać człowiek i pilnować przejazdu.
- 0 2
-
2025-06-02 10:20
Kolejny z słaba analiza. Widać że nic nie stoi za autobusem ani nie jedzie, więc domyśleć się nie ciężko że ruch musiał być zablokowany aby mógł autobus wycofać. A kierowczyki w osobówkach sami od siebie nie pomyślą i nie staną tylko będą się pchać na siłę.
- 2 0
-
2025-06-01 17:07
(2)
Kolejny miłośnik nagrywania, co prawko zdawał zdalnie, oczywiście autor filmu.
- 17 0
-
2025-06-01 17:17
(1)
Dla tych co nie wiedzą, to nie można cofając przejeżdżać przez przejście dla pieszych, oraz wjeżdżać na skrzyżowanie żeby zawrócić
- 0 8
-
2025-06-02 00:00
Nie siadaj za kierownice. Jesteś zagrożeniem na drodze nie znając podstawowych przepisów.
Nagranie dostarczone na policję w celu weryfikacji nagrywającego który stwarza zagrożenie na drodze poruszając się nie znając podstawowych przepisów.- 0 0
-
2025-06-01 17:10
Czasami warto wyjść z domu, żeby zobaczyć jak funkcjonuje świat. Wtedy normalne rzeczy przestaną dziwić.
- 13 0
-
2025-06-01 17:11
Długie Ogrody (1)
A czemu cofał? Bez powodu raczej tego nie robił.
- 11 0
-
2025-06-01 17:33
Moze skręcił w zła stronę
- 1 3
-
2025-06-01 17:54
Cofa bo barany zablokowaly przejazd
- 11 1
-
2025-06-01 18:27
A ty potrafisz tak cofać?
- 3 0
-
2025-06-01 18:28
Zastawili drogę
ten biały dostawczak zastawił mu drogę, nie miał jak przejechać biedak :(
- 1 0
-
2025-06-01 20:55
A potem będzie tak jak w Gdyni, gdzie zginął chłopak na rowerze, bo kierowca pojazdu cofał nie widząc nawet co ma za sobą.
- 2 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.