• Lubię to Lubię to
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 2
  • Wow Wow 4
  • Przykro mi Przykro mi 10
  • Wrr Wrr 20
  • Wszystkie 37

Kokoszki: Tu moda leży na ulicy! Dosłownie.

89 wyświetleń 27 czerwca 2025 (16 opinii) autor: Marcinek

Przy kontenerze na kokoszkach

Więcej na ten temat

Opinie (14) 1 zablokowana

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Sterta ubrań

    (1)

    Oto segregacja po polskiemu...

    • 20 8

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Sterta ubrań

      chyba wdrazanie prawa w zycie. Wymyslili se prawo do segrgeacji ubran, a nie ma gdzie wyrzucac

      • 3 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Sterta ubrań

    Jest jakaś kurtka w rozmiarze L?

    • 16 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Sterta ubrań

    Tak wymyślili że

    Nie można do mieszanych wrzucać

    • 4 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Sterta ubrań

    Ja pakuję do starej torby (2)

    Wsiadam w autobus albo tramwaj i tam też zostawiam. Wysiadam na przystanku jak gdyby nigdy nic a torba jedzie dalej polecam sprawdzone i mogą was pocałować wiecie gdzie wiecie. Jakby co to zapomniałeś

    • 3 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Sterta ubrań

      (1)

      Czy kasujesz bilet?

      • 1 1

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Sterta ubrań

        No co ty to już by się nie kalkulowało

        Mam miesięczny jak jesteś jeszcze taki ciekawy to mam perukę czapkę i okulary

        • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Sterta ubrań

    (1)

    Takiej góry ubrań raczej nie wyrzucił nikt z mieszkańców z dnia na dzień. Ktoś musiał podjechać autem i wyrzucić hurtowo, a równie dobrze mógłby to zrobić na PSZOKu...

    • 1 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Sterta ubrań

      nie z dnia na dzien a z tygodnia na tydzien.

      jakbys mial busa odpadow ubraniowych to jechalbys pod kontener na kokoszkach gdzie ktos moze ciebie nagrac czy do lasu*?

      *) o pszoku nie wspominam bo to nie w naturze janusza

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Sterta ubrań

    Nie moxna do smietnika to oudxie wszystko do tych kontenerow znosza. Firemka juz zaczela te pojemniki zwijac

    • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Sterta ubrań

    najlepsze jest to, że to nikt nie przyjaechał wyrzucić tylko miezzkańcy tej okolicy postanowili sobie zrobić kawałek bangladeszu koło domu.

    • 1 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Sterta ubrań

    Lepiej oddać ubrania do MOPS u (1)

    Otrzyma je potrzebujący. Tutaj z tych kontenerów lepsze idą do sklepów z odzieżą na wagę, reszta idzie na czyściwo.

    • 1 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Sterta ubrań

      Ta potrzebujacy właściciel lumpeksu

      • 1 0

  • gdzie to jest,moze cos se wybiore?

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane