Kokoszki: Tu moda leży na ulicy! Dosłownie.
89 wyświetleń 27 czerwca 2025 (16 opinii)Przy kontenerze na kokoszkach
Więcej na ten temat
Opinie (14) 1 zablokowana
-
2025-06-27 12:56
(1)
Oto segregacja po polskiemu...
- 20 8
-
2025-06-27 14:12
chyba wdrazanie prawa w zycie. Wymyslili se prawo do segrgeacji ubran, a nie ma gdzie wyrzucac
- 3 0
-
2025-06-27 12:57
Jest jakaś kurtka w rozmiarze L?
- 16 2
-
2025-06-27 13:02
Tak wymyślili że
Nie można do mieszanych wrzucać
- 4 0
-
2025-06-27 13:04
Ja pakuję do starej torby (2)
Wsiadam w autobus albo tramwaj i tam też zostawiam. Wysiadam na przystanku jak gdyby nigdy nic a torba jedzie dalej polecam sprawdzone i mogą was pocałować wiecie gdzie wiecie. Jakby co to zapomniałeś
- 3 0
-
2025-06-27 13:13
(1)
Czy kasujesz bilet?
- 1 1
-
2025-06-27 13:18
No co ty to już by się nie kalkulowało
Mam miesięczny jak jesteś jeszcze taki ciekawy to mam perukę czapkę i okulary
- 0 0
-
2025-06-27 13:18
(1)
Takiej góry ubrań raczej nie wyrzucił nikt z mieszkańców z dnia na dzień. Ktoś musiał podjechać autem i wyrzucić hurtowo, a równie dobrze mógłby to zrobić na PSZOKu...
- 1 2
-
2025-06-27 13:43
nie z dnia na dzien a z tygodnia na tydzien.
jakbys mial busa odpadow ubraniowych to jechalbys pod kontener na kokoszkach gdzie ktos moze ciebie nagrac czy do lasu*?
*) o pszoku nie wspominam bo to nie w naturze janusza- 0 0
-
2025-06-27 13:32
Nie moxna do smietnika to oudxie wszystko do tych kontenerow znosza. Firemka juz zaczela te pojemniki zwijac
- 0 0
-
2025-06-27 13:41
najlepsze jest to, że to nikt nie przyjaechał wyrzucić tylko miezzkańcy tej okolicy postanowili sobie zrobić kawałek bangladeszu koło domu.
- 1 1
-
2025-06-27 13:42
Lepiej oddać ubrania do MOPS u (1)
Otrzyma je potrzebujący. Tutaj z tych kontenerów lepsze idą do sklepów z odzieżą na wagę, reszta idzie na czyściwo.
- 1 1
-
2025-06-27 13:46
Ta potrzebujacy właściciel lumpeksu
- 1 0
-
2025-06-27 14:36
gdzie to jest,moze cos se wybiore?
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.