• Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 2
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 12
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 15

Kolejka do wystawy Leśnia

1366 wyświetleń 2 lipca 2025 (14 opinii) autor: pwp

Do Centrum św. Jana wciąż kolejki

Opinie (14)

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

    (4)

    Jak nie forum, outlet w korku, apteka w święta - to do *lasu w kościele w upale trzeba postać. Dziwni ci ludzie.

    • 41 4

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

      (3)

      Nie prościej pójść do lasu?

      • 13 2

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

        (1)

        A postawili tam jakiś kościół?

        • 1 3

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

          po co skoro Bóg jest wszędzie tam gdzie ludzie zebrani w jego imieniu , chyba że chodzi ci o budynek

          • 2 0

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

        I przyjemniej

        • 2 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

    (1)

    Galerianie w akcji znudziło im się całodzienne łażenie bez celu po sklepach to teraz stoją w kolejce gdzie indziej

    • 27 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

      Spokojnie .galerie pozniej beda

      • 5 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

    Kolejka do Leśnia? Wygląda jakby rozdawali tam bilety na lot na Marsa cierpliwość na wagę złota

    • 3 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

    Kiedyś takie kolejki to były, albo po papier toaletowy albo po pomarańcze przed świętami,

    • 9 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

    ludzie w Gdańsku ogólnie są dziwni.

    • 5 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

    Oni to musza lubic

    • 6 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

    Opinia

    Wolę iść do lasu

    • 3 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

    Ja chciałam dzisiaj tam iść ale jak zobaczyłam tę kolejkę to zrezygnowałam

    • 1 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kolejka do wystawy Leśnia

    Na osobach, które nigdy nie widziały krzaków, wystawa musi robić duże wrażenie. Wrażenie robi także świadomość, w jak absurdalny sposób przepuszczane są pieniądze publiczne. Chyba, że Gdańsk aspiruje do stolicy przewałów.

    • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane