Kolejka do wystawy Leśnia
1366 wyświetleń 2 lipca 2025 (14 opinii)Do Centrum św. Jana wciąż kolejki
Więcej na ten temat
Opinie (14)
-
2025-07-02 13:39
(4)
Jak nie forum, outlet w korku, apteka w święta - to do *lasu w kościele w upale trzeba postać. Dziwni ci ludzie.
- 41 4
-
2025-07-02 13:57
(3)
Nie prościej pójść do lasu?
- 13 2
-
2025-07-02 14:26
(1)
A postawili tam jakiś kościół?
- 1 3
-
2025-07-02 15:33
po co skoro Bóg jest wszędzie tam gdzie ludzie zebrani w jego imieniu , chyba że chodzi ci o budynek
- 2 0
-
2025-07-02 14:55
I przyjemniej
- 2 0
-
2025-07-02 13:40
(1)
Galerianie w akcji znudziło im się całodzienne łażenie bez celu po sklepach to teraz stoją w kolejce gdzie indziej
- 27 2
-
2025-07-02 13:46
Spokojnie .galerie pozniej beda
- 5 0
-
2025-07-02 13:46
Kolejka do Leśnia? Wygląda jakby rozdawali tam bilety na lot na Marsa cierpliwość na wagę złota
- 3 2
-
2025-07-02 13:55
Kiedyś takie kolejki to były, albo po papier toaletowy albo po pomarańcze przed świętami,
- 9 0
-
2025-07-02 14:06
ludzie w Gdańsku ogólnie są dziwni.
- 5 1
-
2025-07-02 14:09
Oni to musza lubic
- 6 0
-
2025-07-02 16:13
Opinia
Wolę iść do lasu
- 3 0
-
2025-07-04 00:02
Ja chciałam dzisiaj tam iść ale jak zobaczyłam tę kolejkę to zrezygnowałam
- 1 1
-
2025-07-04 09:20
Na osobach, które nigdy nie widziały krzaków, wystawa musi robić duże wrażenie. Wrażenie robi także świadomość, w jak absurdalny sposób przepuszczane są pieniądze publiczne. Chyba, że Gdańsk aspiruje do stolicy przewałów.
- 2 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.