• Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0

Korek na obwodnicy w stronę Gdyni

403 wyświetlenia 20 lipca 2019 (4 opinie) autor: Krzysztof

Korek na obwodnicy w stronę Gdyni od Matarni.

Opinie (4)

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Korek na obwodnicy w stronę Gdyni od Matarni

    Jak glosno w tym aucie

    • 7 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Korek na obwodnicy w stronę Gdyni od Matarni

    Łikend z rodzinką w autku na S6.

    • 14 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Korek na obwodnicy w stronę Gdyni od Matarni

    Ogródek gruszka 40%

    Niech stoja

    • 5 2

  • jak jest:tak"pionowa" ta obwodnica i waska jak ten film to nic dziwnego

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane