Kradzież w sklepie Gdynia Grabówek - Leszczynki
17690 wyświetleń 26 listopada 2024 (225 opinii)Poszukiwanie pana złodzieja. Prośba o podejście do sklepu, inaczej sprawa łączona będzie z innymi sklepami
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2024-11-28 17:14
Paweł z Trojmiasta (1)
pokazać twarz !!!! inaczej będzie dalej kradł !!!!! do roboty z nierobami !!!!!! ktoś prowadzi sklep od rana do wieczora pracuje a taki nierób okrada pracujacych ludzi !!!!!! Wspieram pracujacych ale nie mam litości dla złodzieji i pijaków i innych nierobów !!!!!!!
- 62 2
-
2024-11-29 07:27
Poczebował to wzioł
- 1 2
-
2024-12-01 08:45
Witamy w uśmiechniętej Polsce, ludzie zaczynają kraść jedzenie. (3)
Właśnie cofnęliśmy się do lat 90tych. Jak trójmiejski Jean Valjean dostanie 5 lat galer i to cofniemy się o 250 lat.
- 3 6
-
2024-12-01 13:09
Młody byczek kradnie czekolady
a ty piszesz jakby babcia ukradła bułkę.
- 5 1
-
2024-12-01 11:24
Złodzieje krzyczą łapać złodzieja (1)
W PiSowskiej Polsce kradli miliardy i również byli tacy złodzieje jak ten pajac ! Dlatego pamiętaj że kij ma dwa końce .
- 4 3
-
2024-12-01 13:51
Skoro mówisz ze kradli to pewnie masz na to dowody! Chyba ze jesteś ofiarą prania mózgów przez TVN i Wybiórczą i powtarzasz kłamstwa i pomówienia. Pomówienia są karalne. Chyba ze masz dyplom Colegium Tumanum to dzisiejsza władza ci odpuści.
- 2 3
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.