• Lubię to Lubię to 3
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 4
  • Wow Wow 7
  • Przykro mi Przykro mi 55
  • Wrr Wrr 105
  • Wszystkie 175

Kto szybszy ten przez środek ronda

1929 wyświetleń 10 lipca 2025 (10 opinii) autor: Zuza

Nowe rondo na skrzyżowaniu Niepołomickiej i Łuczniczej powstaje w ślimaczym tempie, przejścia dla pieszych od strony Łuczniczej oczywiście nie ma, ale samo rondo też nie wygląda i efekt taki sobie, bo kto jest szybszy ten jedzie środkiem, może wyższa wysepka by coś pomogła ale co z autobusami pomijam już to że od początku było wiadomo że bez ronda się tu nie obejdzie ale tych z planowania to pewnie nie obchodzi, zawsze można rozkopać i zrobić na nowo

Więcej na ten temat

Opinie (10) 3 zablokowane

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kto szybszy ten przez środek ronda

    Bo uczą się dopiero nooo

    • 6 9

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kto szybszy ten przez środek ronda

    Ta wysepka na środku jest po to aby autobus czy inny "TIR" daj radę przejechać. A przejścia na każdym zjeździe zmniejszają płynność przejazdu przez ronda.

    • 30 20

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kto szybszy ten przez środek ronda

    Kilka bęcek już tam było (1)

    polują na jeleni żeby wymusić ubezpieczenie

    • 11 3

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Kto szybszy ten przez środek ronda

      Coraz więcej kierowców nie potrafi jeździć po łukach. Nie uczą teraz tego na kursach? Jedźcie ruchem okrężnym, to nie będzie bęcek.

      • 3 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kto szybszy ten przez środek ronda

    Tam sa potrzebne swiatla, a nie rondo wielkosci stolu

    • 9 11

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kto szybszy ten przez środek ronda

    Opinia wyróżniona

    (1)

    Fajnie gdyby kierowcy zjeżdżając z ronda używali kierunków

    • 38 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Kto szybszy ten przez środek ronda

      Właśnie, sygnalizować.

      • 7 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kto szybszy ten przez środek ronda

    Normalne rondo, tylko kierowcy jacy są każdy widzi

    • 12 5

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Kto szybszy ten przez środek ronda

    Oglądam z trzeci raz i widzę, że prawie każdy użytkownik tego ronda jedzie jak najbardziej prawidłowo.

    Kolejny post mający na celu jedynie próbę rozpoczęcia konfliktu w komentarzach?

    • 15 1

  • gdzie ta wioska?

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane