Kto szybszy ten przez środek ronda
1929 wyświetleń 10 lipca 2025 (10 opinii)Nowe rondo na skrzyżowaniu Niepołomickiej i Łuczniczej powstaje w ślimaczym tempie, przejścia dla pieszych od strony Łuczniczej oczywiście nie ma, ale samo rondo też nie wygląda i efekt taki sobie, bo kto jest szybszy ten jedzie środkiem, może wyższa wysepka by coś pomogła ale co z autobusami pomijam już to że od początku było wiadomo że bez ronda się tu nie obejdzie ale tych z planowania to pewnie nie obchodzi, zawsze można rozkopać i zrobić na nowo
Więcej na ten temat
Opinie (10) 3 zablokowane
-
2025-07-10 17:29
Opinia wyróżniona
(1)
Fajnie gdyby kierowcy zjeżdżając z ronda używali kierunków
- 38 1
-
2025-07-10 17:40
Właśnie, sygnalizować.
- 7 0
-
2025-07-10 16:03
Bo uczą się dopiero nooo
- 6 9
-
2025-07-10 16:14
Ta wysepka na środku jest po to aby autobus czy inny "TIR" daj radę przejechać. A przejścia na każdym zjeździe zmniejszają płynność przejazdu przez ronda.
- 30 20
-
2025-07-10 16:16
Kilka bęcek już tam było (1)
polują na jeleni żeby wymusić ubezpieczenie
- 11 3
-
2025-07-10 17:02
Coraz więcej kierowców nie potrafi jeździć po łukach. Nie uczą teraz tego na kursach? Jedźcie ruchem okrężnym, to nie będzie bęcek.
- 3 1
-
2025-07-10 16:28
Tam sa potrzebne swiatla, a nie rondo wielkosci stolu
- 9 11
-
2025-07-10 17:29
Opinia wyróżniona
(1)
Fajnie gdyby kierowcy zjeżdżając z ronda używali kierunków
- 38 1
-
2025-07-10 17:40
Właśnie, sygnalizować.
- 7 0
-
2025-07-10 17:37
Normalne rondo, tylko kierowcy jacy są każdy widzi
- 12 5
-
2025-07-10 18:06
Oglądam z trzeci raz i widzę, że prawie każdy użytkownik tego ronda jedzie jak najbardziej prawidłowo.
Kolejny post mający na celu jedynie próbę rozpoczęcia konfliktu w komentarzach?- 15 1
-
2025-07-10 20:01
gdzie ta wioska?
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.