• Lubię to Lubię to 16
  • Super Super 4
  • Trzymaj się Trzymaj się 3
  • Ha ha Ha ha 40
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi 9
  • Wrr Wrr 49
  • Wszystkie 121

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:2. Kibice to zaśpiewali piłkarzom

5964 wyświetlenia 17 maja 2026 (6 opinii)

"Co wy robicie, wy naszą Lechię hańbicie". To zaśpiewali kibice piłkarzom po meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:2.

Więcej na ten temat

Opinie (6) 8 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Co wy robicie wy naszą Lechię hańbicie

    1 liga, 1 liga lechia Gdańsk!

    • 27 8

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Co wy robicie wy naszą Lechię hańbicie

    Tego klubiku nie da się bardziej zhańbić

    Już dawno upadł na dno

    • 19 5

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Co wy robicie wy naszą Lechię hańbicie

    Przecież oni nawet po polsku nie rozumieją...

    Ilu tam jest Polaków?

    • 23 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Co wy robicie wy naszą Lechię hańbicie

    Cisoniowa w loży wali alko czy chce uberem wjechać na murawe? (1)

    • 7 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Co wy robicie wy naszą Lechię hańbicie

      Moder coś uczulony jest dzisiaj na takie komentarze.

      Tak szybko znikają...

      • 4 1

  • Poziom sędziowania - żenujący jak prowadzący w C+ TV legła

    Tak drukowanego meczu już dawno nie widziałem atak na Menę bez czerwonej kartki bez komentarza

    • 4 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane