Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:2. Kibice to zaśpiewali piłkarzom
5964 wyświetlenia 17 maja 2026 (6 opinii)"Co wy robicie, wy naszą Lechię hańbicie". To zaśpiewali kibice piłkarzom po meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:2.
Więcej na ten temat
Opinie (6) 8 zablokowanych
-
2026-05-17 19:36
1 liga, 1 liga lechia Gdańsk!
- 27 8
-
2026-05-17 19:40
Tego klubiku nie da się bardziej zhańbić
Już dawno upadł na dno
- 19 5
-
2026-05-17 19:41
Przecież oni nawet po polsku nie rozumieją...
Ilu tam jest Polaków?
- 23 2
-
2026-05-17 21:53
Cisoniowa w loży wali alko czy chce uberem wjechać na murawe? (1)
- 7 0
-
2026-05-17 21:58
Moder coś uczulony jest dzisiaj na takie komentarze.
Tak szybko znikają...
- 4 1
-
2026-05-18 10:31
Poziom sędziowania - żenujący jak prowadzący w C+ TV legła
Tak drukowanego meczu już dawno nie widziałem atak na Menę bez czerwonej kartki bez komentarza
- 4 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.