Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:2. Nowa zabawa kibiców - samolociki
2334 wyświetlenia 17 maja 2026 (12 opinii)Nowa zabawa kibiców na meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:2. Pozostałości po oprawie zamieniły się w setki... samolocików, które były puszczane z trybun.
Więcej na ten temat
Opinie (12) 2 zablokowane
-
2026-05-17 18:03
(2)
Jak dzieci...
- 34 7
-
2026-05-17 19:16
bo to duże dzieci
- 5 0
-
2026-05-17 19:18
I warto było tak biegać, bić się i skakać ? Tylko się spociłeś, jak dziecko.... (Skyfall - Jacket Bardem)
- 3 0
-
2026-05-17 18:08
Brawo (3)
Zondacrypto, lwy północy. Wielki klub! Prezydent jest z Wami!
- 15 29
-
2026-05-17 19:19
Chyba wice-prezydent, co 10 baniek nie swoich pieniędzy z budżetu sypnął.
- 6 0
-
2026-05-17 19:39
Gdzie ucziwość i moralność (1)
Szemrana firma kryptowalut ,oszukująca inwestorów ,prezydent z szemraną przeszłością i wyłudzający lokal.
Takie niemoralne i złodziejskie zachowania imponują ludziom ? Gdzie wartości i szacunek do ludzi i uczciwośći ?- 4 1
-
2026-05-17 20:08
Ale jak ta firma obsługiwała i sponsorowała 33 finał WOŚP to ci nie prEszkadzała ta ucCiwość ?
Jak premier w Lutym robił sobie fotki z koszulką ZONDA to było szemrane zachowanie ?
- 4 1
-
2026-05-17 18:16
Amber Gold nie śpi
- 5 1
-
2026-05-17 19:24
patologia
- 7 0
-
2026-05-17 20:01
Concretes...
Buahahahaa
- 0 1
-
2026-05-17 20:12
Kto wygrał? (1)
- 0 0
-
2026-05-17 20:15
Nikt
Remis 3:3
- 2 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.