• Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0

Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

113 wyświetleń 27 października 2024 (16 opinii) autor: anax

Znowu śmierdzi na całą okolicę i trują innych. Naprawdę nie ma na to sposobu?

Opinie (16) 1 zablokowana

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

    Pewnie pampersy

    • 13 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

    (8)

    Skąd wiesz, że to śmieci? Oni rozpalają w piecu i zawsze jest taki dym. Nie siej paniki, bo mieszkańcy tego domu też chcą mieć ciepło w mieszkaniu i ciepłą wodę.

    • 38 20

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

      To jakaś rudera a nie dom - na górze widać że nikt nie mieszka

      • 5 6

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

      (5)

      Polecam czytanie ze zrozumieniem. Nikt o śmieciach nie napisał. Chodzi o smród.

      • 2 5

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

        (4)

        Skąd wziąć ciepło do mieszkania, skoro miasto nie ma alternatywy na piece, po drugie nasz Polski węgiel jest jak złoto czyli dobrze się pali i jest kaloryczny a sprowadzany jest beznadziejny ( sami narzekacie, że się kurzy z hałd), a do tego jest drogi i się kopci. W tym roku w Gdyni nie było na składnicy węgla Polskiego opału. I do kogo na skargę???

        • 4 4

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

          Na własną głupotę i niezaradność

          • 0 2

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

          (2)

          Co ty gadasz za bzdury, jak nie ma alternatywy na piece?! Możesz ogrzewać się gazem lub prądem, więc jest alternatywa dla piecy. A jeśli ci za drogo możesz nie grzać się wcale. Zawsze jest jakieś wyjście.

          • 2 2

          • Opinia do raportu

            Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

            (1)

            Wydaje Ci się, że wszędzie jest gaz?Miasto od lat nie daje pozwolenia na poprowadzenie gazu i co proponujesz butle gazowe? Może i tak, tanio tylko brać , jedna na wymianę 98 zł.

            • 0 1

            • Opinia do raportu

              Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

              Niestety ciepło kosztuje. Ty myślisz, że ogrzewanie z elektrociepłowni jest za darmo? Każdy musi płacić jeśli chce mieć ciepło. Piece nie, bo brzydkie, stare, zajmują miejsce no i węgiel/drewno trzeba nosić, gaz nie bo albo nie ma (ziemnego) albo jest drogi (płynny). To może prąd? W końcu to kolejna alternatywa. Ale zaraz ktoś napisze, że też nie, bo drogi. Zatem wyjście jest takie: albo siedzieć w zimnym (będzie tanio), albo wyprowadzić się w ciepłe kraje.

              • 0 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

      bo śmierdzi paloną gumą, a nie mokrym drewnem inteligencie? :)

      • 2 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

    To jest gdzieś na dalekim wschodzie koło władywostoka ?

    • 1 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

    (1)

    Takich ludzi powinno się eliminować ze społeczeństwa

    • 1 6

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

      Sam się wyeliminuj. Rzucając takie hasło stajesz się niebezpieczny dla społeczeństwa. Do czego nawołujesz.

      • 1 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

    To własność miasta Gdańsk

    Widać jak dbają o swoje mienie. Dlaczego nie podłączą tam gazu albo ogrzewania miejskiego? Można to było zrobić wydając pozwolenie na budowę nowo budowanego osiedla z warunkiem podłączenia budynku komunalnego do C.O i remontu elewacji.

    • 3 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

    Miasto ma full komunalnych mieszkań z piecami

    • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi

    Pewnie Radomskie

    • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane