Legnicka 25 znowu coś palą i śmierdzi
113 wyświetleń 27 października 2024 (16 opinii)Znowu śmierdzi na całą okolicę i trują innych. Naprawdę nie ma na to sposobu?
Więcej na ten temat
Opinie (16) 1 zablokowana
-
2024-10-27 17:00
Pewnie pampersy
- 13 2
-
2024-10-27 17:02
(8)
Skąd wiesz, że to śmieci? Oni rozpalają w piecu i zawsze jest taki dym. Nie siej paniki, bo mieszkańcy tego domu też chcą mieć ciepło w mieszkaniu i ciepłą wodę.
- 38 20
-
2024-10-27 17:04
To jakaś rudera a nie dom - na górze widać że nikt nie mieszka
- 5 6
-
2024-10-27 17:06
(5)
Polecam czytanie ze zrozumieniem. Nikt o śmieciach nie napisał. Chodzi o smród.
- 2 5
-
2024-10-27 17:15
(4)
Skąd wziąć ciepło do mieszkania, skoro miasto nie ma alternatywy na piece, po drugie nasz Polski węgiel jest jak złoto czyli dobrze się pali i jest kaloryczny a sprowadzany jest beznadziejny ( sami narzekacie, że się kurzy z hałd), a do tego jest drogi i się kopci. W tym roku w Gdyni nie było na składnicy węgla Polskiego opału. I do kogo na skargę???
- 4 4
-
2024-10-27 17:49
Na własną głupotę i niezaradność
- 0 2
-
2024-10-27 21:27
(2)
Co ty gadasz za bzdury, jak nie ma alternatywy na piece?! Możesz ogrzewać się gazem lub prądem, więc jest alternatywa dla piecy. A jeśli ci za drogo możesz nie grzać się wcale. Zawsze jest jakieś wyjście.
- 2 2
-
2024-10-28 06:55
(1)
Wydaje Ci się, że wszędzie jest gaz?Miasto od lat nie daje pozwolenia na poprowadzenie gazu i co proponujesz butle gazowe? Może i tak, tanio tylko brać , jedna na wymianę 98 zł.
- 0 1
-
2024-10-28 12:50
Niestety ciepło kosztuje. Ty myślisz, że ogrzewanie z elektrociepłowni jest za darmo? Każdy musi płacić jeśli chce mieć ciepło. Piece nie, bo brzydkie, stare, zajmują miejsce no i węgiel/drewno trzeba nosić, gaz nie bo albo nie ma (ziemnego) albo jest drogi (płynny). To może prąd? W końcu to kolejna alternatywa. Ale zaraz ktoś napisze, że też nie, bo drogi. Zatem wyjście jest takie: albo siedzieć w zimnym (będzie tanio), albo wyprowadzić się w ciepłe kraje.
- 0 0
-
2024-10-27 17:41
bo śmierdzi paloną gumą, a nie mokrym drewnem inteligencie? :)
- 2 3
-
2024-10-27 17:37
To jest gdzieś na dalekim wschodzie koło władywostoka ?
- 1 1
-
2024-10-27 17:49
(1)
Takich ludzi powinno się eliminować ze społeczeństwa
- 1 6
-
2024-10-27 23:27
Sam się wyeliminuj. Rzucając takie hasło stajesz się niebezpieczny dla społeczeństwa. Do czego nawołujesz.
- 1 0
-
2024-10-27 18:12
To własność miasta Gdańsk
Widać jak dbają o swoje mienie. Dlaczego nie podłączą tam gazu albo ogrzewania miejskiego? Można to było zrobić wydając pozwolenie na budowę nowo budowanego osiedla z warunkiem podłączenia budynku komunalnego do C.O i remontu elewacji.
- 3 0
-
2024-10-27 19:56
Miasto ma full komunalnych mieszkań z piecami
- 0 0
-
2024-10-28 00:45
Pewnie Radomskie
- 0 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.