Łosie na Helu
5402 wyświetlenia 10 maja 2026 (18 opinii)W sobotnie popołudnie na Helu można było spotkać parę Łosi
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2026-05-12 09:47
piękne łosie..! my ludzie przez swoją chciwość pozbawiamy często zwierzaki ich domów...błądzą,szukają swoich miejsc...a jak się często okazuje już ich nie ma..jak np...na górkach zachodnich..wykarczowali tyle lasu...to ruszają łosie przed siebie..ech...nie fajne to!
- 9 0
-
2026-05-13 21:27
Piekny widok
Mnie to cieszy ze zwierzeta przychodza blizej do ludzi, bedziemy zyc w symbiozie :)
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.