Martwy wieloryb w Mikoszewie
7139 wyświetleń 10 maja 2026 (97 opinii)Dzięki uprzejmości ekip Grom Mikoszewo, Morskie Safari oraz Seariders organizujące rejsy na foki w Mikoszewie, towarzyszyliśmy dostarczeniu wolontariuszy WWF do martwego wieloryba w celu pobrania próbek.
Więcej na ten temat
Opinie (97) 10 zablokowanych
-
2026-05-10 09:18
Opinia wyróżniona
Biedna istota (14)
- 43 23
-
2026-05-13 16:05
Hip hop
Bydzie misko itran dla domow opieki siuper
- 0 0
-
2026-05-11 08:04
to raczej truchło już a nie istota.
- 4 4
-
2026-05-10 10:18
istota wielorybia
- 13 2
-
2026-05-10 10:01
Wg lewackie narracji to przez globalne ocieplenie (8)
Więc należy nałożyć na nas kolejny podatek
- 14 23
-
2026-05-10 10:52
(6)
Tak myśli polska pseudoprawica, czyli ci, którzy są ostatni do nauki, za to pierwsi do kłamstwa i złodziejstwa. Homo sovieticusy w kolejnym pokoleniu.
- 14 18
-
2026-05-10 15:06
Ty pewnie jesteś jednym z tych którzy stoją za żulami w kolejce do butelkomatu
I są bardzo zadowoleni
- 6 6
-
2026-05-10 12:41
Ziemia nam sie pali (2)
Tylko lewackie ameby sa w stanie w to uwierzyć
- 11 9
-
2026-05-11 11:45
czyli żeby uznawać fakty trzeba być amebą? (1)
to jakimi pierwotniakami są prawaki, co wierzą w niewidzialnego dziadka na chmurce? :D
- 2 2
-
2026-05-11 11:55
wiara w Boga
nie rozróżnia bycia na prawo czy w lewo. Warto sobie przemyśleć, bo nawet czołowi naukowcy, dopuszczają istnieje cząstki Bożej - wspominał nawet o tym Einstein, który był żydem
- 3 1
-
2026-05-10 11:33
To jest twoje marzenie, jednak wystarczy posłuchać lewicowych mądrości (1)
Żeby się przekonać że bełkoczesz a ja mam rację
- 6 7
-
2026-05-12 06:49
"Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
- 0 0
-
2026-05-10 10:09
POdatek od martwych wielorybów
- 8 6
-
2026-05-10 09:21
Pani profesór Środa (1)
pewnie stwierdza jakiego państwa paszport miała ta istota.
- 12 6
-
2026-05-10 10:49
Od tego to są pisowski szuje.
- 5 9
-
2026-05-10 10:46
pewnie ruscy myśliwi go zastrzelili
- 1 1
-
2026-05-10 08:43
A może ten wieloryb chciał dopłynąć do słynnego wśród wielorybów przekopu Mierzei kaczyniaka ale biedak osiadł na mieliźnie ? (8)
- 12 45
-
2026-05-10 09:08
Znowu nie wziąłeś leków.
Dostaniesz kaftan w nagrodę.
- 14 2
-
2026-05-10 09:10
Popracuj nad jakością żartów... (5)
Polityka już każdemu wychodzi uszami, a Ty ją nawet w temat o martwym zwierzęciu pchasz... Weź wolne i wyjdź na spacer.
- 12 0
-
2026-05-10 09:11
Pełowskim trollom wolne nie przysługuje.
- 10 3
-
2026-05-10 11:36
To nie polityka (3)
Tylko wydane w nicość pieniądze publiczne. A nie w nicość tylko do kieszeni odpowiednich osób. To wygląda wszystko jak legalne ale jeżeli ktoś wydaje nie swoją kasę to jest 100% pewne że wpada ona w kieszeń osób związanych z osobami decyzyjnymi. Tylko nie bezpośrednio bo to widać.
Na wszystkie takie inwestycje powinny być śledztwa ale nikt trgo nie robi bo są zajęci sami robieniem taki h samych fikolkow- 1 7
-
2026-05-10 12:03
(2)
Wydane w nicość pieniądze... Przypomnij nam to coś, na co były wydane np. pieniądze na jachty czy kluby swingersów?
Wracając do przekopu, miał on rozruszać port w Elblągu, no ale tam rządzi peło z koslicją, więc robią wszystko aby przekop ośmieszyć i podtrzymać stagnację w tym mieście. Podobnie jest z centralnym lotniskiem, bo po co jak oni mają lotnisko w Berlinie.- 5 1
-
2026-05-10 16:38
Przecież to twoi kolesie z pisu podzielili (1)
KPO między siebie.
- 0 6
-
2026-05-10 17:26
Szkoda klawiatury na pisaninę z tobą, pełowski trollu.
- 5 0
-
2026-05-10 09:23
cienki ten twoj dowcip
- 7 0
-
2026-05-10 09:03
czy to nie jest Tommy? (1)
czyżby stało się najgorsze?
- 2 8
-
2026-05-10 09:10
Tommy utopił się z wyczerpania, ale w Kattegacie kilka dni temu, więc to nie jest on.
- 6 2
-
2026-05-10 09:10
Czyli strach wchodzic do Baltyku bo można zostac zaatakowany. (4)
Podejrzewam że taka wielka ryba może polknac człowieka w całości.
- 7 47
-
2026-05-10 09:15
Julka
Ogarnij swoim orzeszkiem, ile byś miała lajków jak byś dawała na insta relacje na żywo z żołądka wieloryba?! Gra warta świeczki Julka.
- 20 3
-
2026-05-10 09:46
Wieloryb to nie jest ryba...
- 7 0
-
2026-05-10 10:30
tak, tak ....
... i zmielić na ości, i już nie będziesz w całości
- 0 0
-
2026-05-10 13:02
Jestem aromantyczna
Ale ta ryba pewnie była aromatyczna
- 0 1
-
2026-05-10 09:17
(1)
Internet po 3 minutach eksperci od biologii morskiej, Bałtyku i teorii spiskowych już na miejscu
- 37 24
-
2026-05-10 10:28
Tak jak ty na raporcie. Wielki komentator. Buahahahaa
- 5 2
-
2026-05-10 09:18
Opinia wyróżniona
Biedna istota (14)
- 43 23
-
2026-05-10 09:21
Pani profesór Środa (1)
pewnie stwierdza jakiego państwa paszport miała ta istota.
- 12 6
-
2026-05-10 10:49
Od tego to są pisowski szuje.
- 5 9
-
2026-05-10 10:01
Wg lewackie narracji to przez globalne ocieplenie (8)
Więc należy nałożyć na nas kolejny podatek
- 14 23
-
2026-05-10 10:09
POdatek od martwych wielorybów
- 8 6
-
2026-05-10 10:52
(6)
Tak myśli polska pseudoprawica, czyli ci, którzy są ostatni do nauki, za to pierwsi do kłamstwa i złodziejstwa. Homo sovieticusy w kolejnym pokoleniu.
- 14 18
-
2026-05-10 11:33
To jest twoje marzenie, jednak wystarczy posłuchać lewicowych mądrości (1)
Żeby się przekonać że bełkoczesz a ja mam rację
- 6 7
-
2026-05-12 06:49
"Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
- 0 0
-
2026-05-10 12:41
Ziemia nam sie pali (2)
Tylko lewackie ameby sa w stanie w to uwierzyć
- 11 9
-
2026-05-11 11:45
czyli żeby uznawać fakty trzeba być amebą? (1)
to jakimi pierwotniakami są prawaki, co wierzą w niewidzialnego dziadka na chmurce? :D
- 2 2
-
2026-05-11 11:55
wiara w Boga
nie rozróżnia bycia na prawo czy w lewo. Warto sobie przemyśleć, bo nawet czołowi naukowcy, dopuszczają istnieje cząstki Bożej - wspominał nawet o tym Einstein, który był żydem
- 3 1
-
2026-05-10 15:06
Ty pewnie jesteś jednym z tych którzy stoją za żulami w kolejce do butelkomatu
I są bardzo zadowoleni
- 6 6
-
2026-05-10 10:18
istota wielorybia
- 13 2
-
2026-05-11 08:04
to raczej truchło już a nie istota.
- 4 4
-
2026-05-13 16:05
Hip hop
Bydzie misko itran dla domow opieki siuper
- 0 0
-
2026-05-10 09:23
Wieloryb
Truchło dość długo pływało teraz to tylko smród.
- 12 3
-
2026-05-10 09:23
(2)
Najlepsze jest to że teraz będą szukać winnego kilka lat
- 14 11
-
2026-05-10 09:51
Co ty p......
- 6 0
-
2026-05-10 10:52
Bez sensu.
Wiadomo że wina Tuska.
- 3 1
-
2026-05-10 09:40
Ciekawe (4)
Czy taki wieloryb może zjeść człowieka
- 4 20
-
2026-05-10 09:47
(1)
Wieloryby nie jedzą ludzi... ludzie co wy robiliście w szkole?
- 13 1
-
2026-05-10 09:59
"Róbta co chceta" wychodzi teraz bokiem.
- 6 3
-
2026-05-11 11:39
Ksiądz mówił na religii, że tak
Był taki Jonasz.
- 1 1
-
2026-05-11 15:20
Taki już nie
- 0 1
-
2026-05-10 09:42
(3)
Może testy DNA pozwolą ustalić rodzinę i tożsamość...
- 9 4
-
2026-05-10 10:00
(2)
Może nawet narodowość da się ustalić?
- 7 1
-
2026-05-10 10:47
(1)
Warto spróbować...
- 1 0
-
2026-05-10 16:40
Na pewno ukraińczyk zalewowy.
- 3 0
-
2026-05-10 09:49
Wolę czytać takie wiadomości niż o durnej polityce tu nic nikt nie monci (2)
- 9 8
-
2026-05-10 10:04
nie mąci, maturzystko
- 4 2
-
2026-05-12 15:18
tylko niektórzy piepą mega i**otyzmy
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.