Melexowa patologia
655 wyświetleń 20 lipca 2025 (6 opinii)Parkuję na przejściu dla pieszych na reakcję służb nie ma co liczyć I to wszystko w mieście które POdobno działa
Więcej na ten temat
Opinie (6) 1 zablokowana
-
2025-07-20 13:39
(1)
Ciekawe czy właściciele tych meleksów mają jakieś haki na szefów naszego miasta robią co chcą nikt mandatu za ich codzienną patologię nie wystawia ciekawe co na to wszystko pani ropuszka
- 36 1
-
2025-07-20 14:01
Na nich nie trzeba mieć haków
Wystarczy im zapłacić i możesz robić co chcesz
- 6 0
-
2025-07-20 13:41
W normalny. Kraju był by mandat oraz holowanie u nas niestety się nie da wejdziesz na przejście i ktoś cię POtraci i wtedy policja powie wina pieszego bo szedl
- 18 1
-
2025-07-20 13:45
(1)
Służby boją się tych melexowych patusów.
- 8 0
-
2025-07-20 13:47
Straż miejska woli karać babcie za sprzedaż kwiatów a na POlicje nie ma co liczyć oni podobno nie są od tego
- 5 0
-
2025-08-09 06:42
prośba do przewodników - co jest przekazywane turystom o Gdańsku
Proszę legalnych przewodników o zainteresowanie się, co to za osoby opowiadają ludziom o historii Gdańska na tych meleksach.
Ostatnio wychodząc z poczty w Gdańsku, doznałam szoku, kiedy słyszałam, co ten kierowca -przewodnik opowiada ludziom,
byłam w szoku, prawdy historycznej tam nie było, zatrzymałam się, zaczęłam słuchać, chciałam to nagrać, człowiek się zorientował i odjechał....meleksy nie mają żadnych numerów... szok.....TU jest POlska!- 3 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.