Męskie Granie ruszyło!
694 wyświetlenia 18 lipca 2025 (15 opinii)Daria ze Śląska otworzyła koncerty na Głównej Scenie Męskiego Grania w Gdańsku
Więcej na ten temat
Opinie (15) 1 zablokowana
-
2025-07-18 17:49
Tym grajkom trzeba płacić? (1)
Powinni być wdzięczni, że ktoś chce ich słuchać.
- 33 10
-
2025-07-18 19:51
Nie marudź
- 1 1
-
2025-07-18 17:53
(4)
Kiedyś to była muzyka a teraz jakieś dziwne hop hopy fyfy nie wiadomo o co im chodzi A małolaty oddychające za pomocą elektrycznej fajki słuchają tego aż się kurzy
- 18 2
-
2025-07-18 20:25
Zgredek (2)
Mój ojciec mówił to samo w latach 80-tych, gdy słuchałam Janerki.
- 0 1
-
2025-07-18 22:20
(1)
A teraz co ci mówi
- 0 0
-
2025-07-18 22:30
Po co drążysz temat...?
- 0 0
-
2025-07-20 08:44
Ale na MG oni śpiewają dawne utwory xD
- 0 0
-
2025-07-18 18:35
zaproscie pearl jam, konkretna gwiazde (2)
- 4 1
-
2025-07-18 18:40
No przecież jest Daria!
Przyjechała specjalnie ze Śląska.
- 3 1
-
2025-07-19 23:00
Proszę Cię, nie ten budżet, nie ta skala. Ten festiwal ma kosić kasę możliwie małym kosztem.
- 1 0
-
2025-07-18 18:35
Marudzenie czas start
- 3 3
-
2025-07-18 18:55
To jest męskie granie? Buhahaha! :-)
- 3 0
-
2025-07-18 19:25
Czemu nie kobiece. Przecież kobiety też tam występują.
- 1 0
-
2025-07-18 21:49
MO (1)
Kto bierze w tym udział.......
- 0 0
-
2025-07-18 22:06
Ci sami co zawsze. Marketingowe sztuczne twory.
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.