Mistrz kierownicy kontra krawężnik i radiowóz
1899 wyświetleń 12 maja 2026 (14 opinii)Nagranie nie oddaje, tego jak niebezpiecznie w rzeczywistości bylo. Biały pojazd (prawdopodobnie) zaliczył krawężnik wbijając sie przed radiowoz, następnie gwałtownie przyspieszył.
Więcej na ten temat
Opinie (14)
-
2026-05-12 20:39
(4)
To wszystko przez to że za małe kary
- 26 6
-
2026-05-12 20:58
Kierujący, który dostał zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę po pijaku... (2)
... powinien mieć publikowane personalia, do wglądu tez na państwowej stronie internetowej.
- 3 2
-
2026-05-12 21:09
Rodo
Więc nie powinien
- 1 4
-
2026-05-13 06:34
kierowca z zakazem, drugim zakazezem sądowym za jazde po pijaku wsiadł w ,,dobrą" furę po pijaku z dziecmi trzeci raz, stracił auto za kilkaset tysięcy i co myślisz że już nie wsiądzie po pijaku.
- 2 1
-
2026-05-12 20:58
To wszystko przez to, że nikt nie kontroluje przestrzegania tych przepisów
- 1 1
-
2026-05-12 20:44
Nagranie z piątkowej sytuacji, opisywaniej przez redakcję i policje :)
- 11 1
-
2026-05-12 20:49
aaaaa
hahaahhaahahahha, i dobrze mu tak
- 9 0
-
2026-05-12 20:58
Przecież to stare je (1)
2019 rok na kamerce napisane.
- 3 1
-
2026-05-12 21:00
Nie ustawiłam daty, nagranie jest z piątku z wykroczenia i zatrzymania kolesia z artykułu na trojmiescie
- 0 2
-
2026-05-12 20:59
przecież to ten opisany pijany
- 2 0
-
2026-05-12 21:05
zabic zniszczyc sparaliżować. kierowca w 3 słowach cały czas aktualne (1)
- 4 5
-
2026-05-12 22:34
Bezmyślność, egoizm, hipokryzja
Rowerzysta w trzech słowach cały czas aktualne
- 3 5
-
2026-05-12 22:20
Specjalnie go ten ciemny blokował, tylko żeby nie wpuścić
- 0 9
-
2026-05-13 07:09
Rodo, srodo.
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.