Nic dziwnego, że się boją
2710 wyświetleń 14 maja 2026 (47 opinii)Boją się wejść na przejście dla pieszych - nic dziwnego, skoro kierowca ma w d..., że chcą przejść i praktycznie po palcach im przejeżdża...
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2026-05-14 11:42
Pieszemu łatwiej zauważyć samochód niż kierowcy pieszego
W interesie pieszego jest zachowanie szczególnej ostrożności podczas przechodzenia przez jezdnię. Ja osobiście nigdy nie wchodzę na przejście zanim nie zauważę, że nadjeżdżający samochód hamuje, czyli kierowca mnie widzi.
- 3 9
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.