• Lubię to Lubię to 7
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 10
  • Wow Wow 9
  • Przykro mi Przykro mi 23
  • Wrr Wrr 12
  • Wszystkie 61

Nic dziwnego, że się boją

2710 wyświetleń 14 maja 2026 (47 opinii) autor: Ania

Boją się wejść na przejście dla pieszych - nic dziwnego, skoro kierowca ma w d..., że chcą przejść i praktycznie po palcach im przejeżdża...

Więcej na ten temat

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (47)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane