Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu
2030 wyświetleń 21 maja 2025 (34 opinie)Sytuacja miała miejsce wczoraj, na szczęście nikomu nic się nie stało - pieszy zachował czujność, a kierowcy trąbili.
Więcej na ten temat
Opinie (34) 2 zablokowane
-
2025-05-21 13:12
Znaków nastawiane, ograniczeń też, policja czasami suszy, a i tak znajdzie się jakiś baran.
- 53 4
-
2025-05-21 13:19
(13)
Ludzie, codziennie wylewacie swoje żale na Trójmieście odnośnie kierowców, rowerzystów. Sprawa jest prosta - masz nagranie? No to na policje siup. Raz, drugi mandacik dostanie to się nauczy. A wysyłanie filmików tutaj nic nie daje.
- 87 14
-
2025-05-21 13:22
mandat? "nie wiem kto prowadził".
- 5 4
-
2025-05-21 13:23
Komu chce się włóczyć później po komisariatach? (6)
- 5 8
-
2025-05-21 13:33
(4)
no to po co wstawiane są te filmiki tutaj? Oczekujesz samosądów?
- 3 7
-
2025-05-21 13:39
Jak najbardziej.
- 3 4
-
2025-05-21 13:45
(2)
OczekujeMY opamiętania się! Problem łamania przepisów jest nabrzmiały i niestety co jakiś czas/często zbiera "żniwo". Dla jednego z drugim, to niby "selekcja naturalna"... Dla cichej większości, patologia wdzierająca się w codzienność i stale domagająca się przyzwolenia.
- 7 1
-
2025-05-21 14:16
(1)
tylko że tutaj nie zagląda większa część normalnego społeczeństwa, większość patologii tu komentującej babra się we własnym sosie, więc jakieś apele i filmiki tutaj to jedynie w celach rozrywkowych a nie edukacyjnych. Edukacyjne to są mandaty i kampanie społeczne czy systematyczne nauczanie już od podstawówki
- 5 0
-
2025-05-21 15:00
Normalna, większa część społeczeństwa, nie jeździ jak patologia. W latrynie także uprasza się o zachowanie czystości.
- 1 2
-
2025-05-21 14:17
Ale po jakich komisariatach? Od tego są strony typu Uprzejmie Donoszę, żeby nie jeździć po komisariatach.
- 2 1
-
2025-05-21 13:38
(1)
Nigdy więcej niczego na policję nie wyślę. Kilka razy wysłałem nagranie to potem byłem wzywany kilkukrotnie na komendę + wszyscy moi pasażerowie.
- 2 3
-
2025-05-21 13:57
Ależ to przecież przykład działającego państwa opiekuńczego!
Socjaliście tego oczekuj. Potrzebują. Maja!
I oczywiście... narzekają!- 0 3
-
2025-05-21 14:08
jaki rower ma numer rejestracyjny?
- 0 3
-
2025-05-21 19:08
Racja wysyłasz film
Wysyłasz film, zdięcie, opisujesz. Podajesz godzinę. Zaznaczasz żeby nie ujawnili twoich danych osobie która będzie na nagraniu jako anonim. I tyle nie ma żadnego stawiania się na komisariacie. Prawo na to pozwala i zostaniesz tylko powiadomiony o tym że sprawca został ukarany.
- 1 0
-
2025-05-22 10:27
Oj tam. ROCCO przynajmniej sławny został :)
- 0 0
-
2025-05-21 13:22
sdasd
i to są właśnie skuterzyści, za grosz znajomości przepisów
- 8 2
-
2025-05-21 13:29
(3)
Pokaż mi gdzie "pieszy zachował czujność" w powyższej sytuacji. Bo pomijając skandaliczne zachowanie motocyklisty, to nie widzę by piesza rozglądała się czy nawet na chwilę zwolniła kroku. Przeszła przez przejście pewnym krokiem, nawet mimo tego, że motocykl przejechał jej przed nosem.
- 4 11
-
2025-05-21 13:32
lllkk
skuter! nie motocykl, na motocykl musisz posiadać prawo jazdy, na skuter każdy kto ma dowód osobisty może wsiąść bez jakichkolwiek uprawnień
- 5 2
-
2025-05-21 13:57
To coś nawet obok motocykla nie stało.
A prowadzący o kategorii A może tylko słyszał. Z naciskiem na 'może'.
- 4 0
-
2025-05-21 14:04
No co za typ!... Był bym za tym, żeby na niektórych kierowców można było polować. Chwila nieuwagi i upolowany!... Cóż, jechał przepisowo, ale mógł by być bardziej czujny, to by uniknął skandalicznej zasadzki.... Bez tego, jeżdżą jak kierowca tego skutera i wypisują bzdury, że to pieszy ma uważać jak im się zechce narazić go na niebezpieczeństwo. Piesza miała wyraźny i wystarczający sygnał, że może przejść, gdy oba samochody się zatrzymały przed przejściem.
- 3 0
-
2025-05-21 13:29
GSP1Y03 (2)
Czy pojazd o numerze rejestracyjnym GSP1Y03 posiadał ubezpieczenie OC w ruchu krajowym na dzień 21/05/2025?
Treść odpowiedzi:
Pojazd o podanym numerze rejestracyjnym GSP1Y03 posiadał w danym dniu następujące ubezpieczenie OC w ruchu krajowym:
Polisa: 3347860535
Dla pojazdu: piaggio xevo 125
Zakład odpowiedzialny: towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych "TUW"
Adres: Raabego 13, 02-793 Warszawa- 8 5
-
2025-05-21 13:39
Kraj kupust
- 0 7
-
2025-05-21 14:48
Pokazałeś że potrafisz wklepać nr rej na stronę UFG . Prawdziwy z ciebie geniusz :)
- 3 0
-
2025-05-21 13:40
Kapusta goni kapustę (2)
- 2 7
-
2025-05-21 13:47
Dla bezpieczeństwa oraz przestrzeganie przepisów na drodze to nie jest " kapusta" tylko informacja, jak nie powinno się jezdzić.
- 5 0
-
2025-05-21 14:07
jak byś ty tam był na przejściu to byś inaczej śpiewał
- 5 0
-
2025-05-21 13:40
standard zarówno u kierowców jak i u motorków
- 3 5
-
2025-05-21 14:35
Ach ci rowerzyści (1)
- 2 4
-
2025-05-21 15:27
Skuter to taki rower z silnikiem
Kierowcy jednośladów tak już mają. Myślą że przepisy ich nie dotyczą
- 0 2
-
2025-05-21 14:56
sam jeżdzę na motocyklu. Takiego to gonić i karać - święta rzecz nie ważne czym jedziesz to nie wyprzedzac przed przejściem (1)
Szczególnie gdy pojazd wcześniej zwalania/zatrzymuje się przed przejśćiem - pewnie jest tam pieszy. A już w ogóle pasem do jazdy w przeciwnym kierunku po drugiej stronie podwójnej ciągłej.....
- 15 0
-
2025-05-21 15:28
Skuter to taki zamiennik prawdziwego motocykla .
- 0 0
-
2025-05-21 15:04
Klasyczny bandyta drogowy.
- 7 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.