• Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 2
  • Trzymaj się Trzymaj się 2
  • Ha ha Ha ha 3
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 19
  • Wrr Wrr 54
  • Wszystkie 82

Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu

2030 wyświetleń 21 maja 2025 (34 opinie)

Sytuacja miała miejsce wczoraj, na szczęście nikomu nic się nie stało - pieszy zachował czujność, a kierowcy trąbili.

Opinie (34) 2 zablokowane

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

    Znaków nastawiane, ograniczeń też, policja czasami suszy, a i tak znajdzie się jakiś baran.

    • 53 4

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

    (13)

    Ludzie, codziennie wylewacie swoje żale na Trójmieście odnośnie kierowców, rowerzystów. Sprawa jest prosta - masz nagranie? No to na policje siup. Raz, drugi mandacik dostanie to się nauczy. A wysyłanie filmików tutaj nic nie daje.

    • 87 14

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

      mandat? "nie wiem kto prowadził".

      • 5 4

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

      Komu chce się włóczyć później po komisariatach? (6)

      • 5 8

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

        (4)

        no to po co wstawiane są te filmiki tutaj? Oczekujesz samosądów?

        • 3 7

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

          Jak najbardziej.

          • 3 4

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

          (2)

          OczekujeMY opamiętania się! Problem łamania przepisów jest nabrzmiały i niestety co jakiś czas/często zbiera "żniwo". Dla jednego z drugim, to niby "selekcja naturalna"... Dla cichej większości, patologia wdzierająca się w codzienność i stale domagająca się przyzwolenia.

          • 7 1

          • Opinia do raportu

            Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

            (1)

            tylko że tutaj nie zagląda większa część normalnego społeczeństwa, większość patologii tu komentującej babra się we własnym sosie, więc jakieś apele i filmiki tutaj to jedynie w celach rozrywkowych a nie edukacyjnych. Edukacyjne to są mandaty i kampanie społeczne czy systematyczne nauczanie już od podstawówki

            • 5 0

            • Opinia do raportu

              Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

              Normalna, większa część społeczeństwa, nie jeździ jak patologia. W latrynie także uprasza się o zachowanie czystości.

              • 1 2

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

        Ale po jakich komisariatach? Od tego są strony typu Uprzejmie Donoszę, żeby nie jeździć po komisariatach.

        • 2 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

      (1)

      Nigdy więcej niczego na policję nie wyślę. Kilka razy wysłałem nagranie to potem byłem wzywany kilkukrotnie na komendę + wszyscy moi pasażerowie.

      • 2 3

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

        Ależ to przecież przykład działającego państwa opiekuńczego!

        Socjaliście tego oczekuj. Potrzebują. Maja!
        I oczywiście... narzekają!

        • 0 3

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

      jaki rower ma numer rejestracyjny?

      • 0 3

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

      Racja wysyłasz film

      Wysyłasz film, zdięcie, opisujesz. Podajesz godzinę. Zaznaczasz żeby nie ujawnili twoich danych osobie która będzie na nagraniu jako anonim. I tyle nie ma żadnego stawiania się na komisariacie. Prawo na to pozwala i zostaniesz tylko powiadomiony o tym że sprawca został ukarany.

      • 1 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

      Oj tam. ROCCO przynajmniej sławny został :)

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

    sdasd

    i to są właśnie skuterzyści, za grosz znajomości przepisów

    • 8 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

    (3)

    Pokaż mi gdzie "pieszy zachował czujność" w powyższej sytuacji. Bo pomijając skandaliczne zachowanie motocyklisty, to nie widzę by piesza rozglądała się czy nawet na chwilę zwolniła kroku. Przeszła przez przejście pewnym krokiem, nawet mimo tego, że motocykl przejechał jej przed nosem.

    • 4 11

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

      lllkk

      skuter! nie motocykl, na motocykl musisz posiadać prawo jazdy, na skuter każdy kto ma dowód osobisty może wsiąść bez jakichkolwiek uprawnień

      • 5 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

      To coś nawet obok motocykla nie stało.

      A prowadzący o kategorii A może tylko słyszał. Z naciskiem na 'może'.

      • 4 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

      No co za typ!... Był bym za tym, żeby na niektórych kierowców można było polować. Chwila nieuwagi i upolowany!... Cóż, jechał przepisowo, ale mógł by być bardziej czujny, to by uniknął skandalicznej zasadzki.... Bez tego, jeżdżą jak kierowca tego skutera i wypisują bzdury, że to pieszy ma uważać jak im się zechce narazić go na niebezpieczeństwo. Piesza miała wyraźny i wystarczający sygnał, że może przejść, gdy oba samochody się zatrzymały przed przejściem.

      • 3 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

    GSP1Y03 (2)

    Czy pojazd o numerze rejestracyjnym GSP1Y03 posiadał ubezpieczenie OC w ruchu krajowym na dzień 21/05/2025?
    Treść odpowiedzi:
    Pojazd o podanym numerze rejestracyjnym GSP1Y03 posiadał w danym dniu następujące ubezpieczenie OC w ruchu krajowym:
    Polisa: 3347860535
    Dla pojazdu: piaggio xevo 125
    Zakład odpowiedzialny: towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych "TUW"
    Adres: Raabego 13, 02-793 Warszawa

    • 8 5

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

    Kapusta goni kapustę (2)

    • 2 7

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

      Dla bezpieczeństwa oraz przestrzeganie przepisów na drodze to nie jest " kapusta" tylko informacja, jak nie powinno się jezdzić.

      • 5 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

      jak byś ty tam był na przejściu to byś inaczej śpiewał

      • 5 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

    standard zarówno u kierowców jak i u motorków

    • 3 5

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

    Ach ci rowerzyści (1)

    • 2 4

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

      Skuter to taki rower z silnikiem

      Kierowcy jednośladów tak już mają. Myślą że przepisy ich nie dotyczą

      • 0 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

    sam jeżdzę na motocyklu. Takiego to gonić i karać - święta rzecz nie ważne czym jedziesz to nie wyprzedzac przed przejściem (1)

    Szczególnie gdy pojazd wcześniej zwalania/zatrzymuje się przed przejśćiem - pewnie jest tam pieszy. A już w ogóle pasem do jazdy w przeciwnym kierunku po drugiej stronie podwójnej ciągłej.....

    • 15 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Niebezpieczne wyprzedzanie na przejściu dla pieszych

    Klasyczny bandyta drogowy.

    • 7 0

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane