Nietypowa kąpiel na ul. Młyńskiej w Gdyni
329 wyświetleń 15 kwietnia 2025 (3 opinie)Popołudniowa dawka higieny...
Więcej na ten temat
Opinie (3)
-
2025-04-15 15:42
Dobrze bo większość ludzi nie myje sie wcale
- 17 1
-
2025-04-15 15:54
Lepsze to niż inżyniery w Wiśle...
- 10 12
-
2025-04-16 08:32
oszczedzaje lede
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.