Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2024-10-08 20:52
jacy starzy? hello
no i fajnie, jak widać w każdym wieku można się bawić:-)
- 33 3
-
2024-10-10 22:22
Pustki
Widać na filmie mało ludzi , moim zdaniem sztucznie to wygląda nie mój klimat
- 2 1
-
2024-10-08 21:46
ewakuacja jak co tylko przez okna ze spadachronem :) (2)
- 8 4
-
2024-10-08 22:09
(1)
Przecież to jest na parterze malkontencie
- 7 1
-
2024-10-09 11:22
jak tak to dobrze :) bo kiedys pisali ze na ostatnim
- 2 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.