Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę
1316 wyświetleń 9 maja 2026 (41 opinii)W Gdyni na 3 Maja odsłonili po zimie dużą palmę, która od miesięcy była przykryta ochronną konstrukcją
Więcej na ten temat
Opinie (41) 6 zablokowanych
-
2026-05-09 13:28
Tusk u papieża był tez u spowiedzi? (18)
Dla kolegi pytam.
- 43 107
-
2026-05-09 13:34
(5)
A Nawrocki był ?
- 14 17
-
2026-05-09 13:36
Tylko dzbany tuska odpowiadają (2)
Pytaniem na pytanie!!!
- 21 18
-
2026-05-09 13:52
Tak reagują ,,trole,,
- 9 1
-
2026-05-09 16:26
A po co ci ta wiedza brytfanno?
- 5 1
-
2026-05-09 15:34
(1)
Prezydent Nawrocki był.
- 2 7
-
2026-05-09 16:27
Batyr też był?
- 10 2
-
2026-05-09 13:38
w kiblu tez myslisz o tusku ? (3)
- 17 12
-
2026-05-09 13:56
Szczególnie tam (2)
- 12 3
-
2026-05-09 14:09
(1)
Ciemnogród pisowski z podstawowym wykształceniem. To dlatego ich idolami są Suski ,Czarnek , Błaszczak, Sasin i kilkudziesięciu innych pisowskich d**ili !
- 14 14
-
2026-05-09 15:17
Jakby wyborcy tuska PO szli na wybory
Zamiast leżeć skacowany, to może byście mieli swojego prezydenta
- 5 6
-
2026-05-09 14:07
(3)
Co ma wspólnego spowiedź z oficjalną wizytę u głowy państwa Watykan ? Tak na marginesie to w Polsce według danych kościelnych tylko 30 % katolików chodzi do spowiedzi !!!
- 10 4
-
2026-05-09 14:28
meduzko głowa panstwa jest prezydent (2)
- 5 6
-
2026-05-09 16:30
a głową państwa kościelnego Watykan
jest papież
- 6 0
-
2026-05-09 16:34
Sam jesteś meduzą, bo nie potrafisz przeczytać krótkiego tekstu ze zrozumieniem.
W tym tekście jest informacja, że wizyta odbyła się u Głowy Państwa Watykańskiego (czyli u Papieża).
- 4 0
-
2026-05-09 16:22
Jak dla kolegi pytasz to kieruj pytanie
do właściwego adresata. W tym przypadku to np. Papież lub D. Tusk.
- 4 0
-
2026-05-09 16:28
A ty kiedy byłeś?
- 3 0
-
2026-05-09 17:43
Kaczyński wcale nie chodzi :))))
- 3 0
-
2026-05-09 18:53
lepszy Tusk od złowego cielca z ludzkim zadem i grzywą konia!
- 2 1
-
2026-05-09 13:29
Super (2)
Trochę egzotyki w tym nudnym mieście
- 41 16
-
2026-05-09 14:10
(1)
Nudno i śmierdząco to masz na Wawelu .
- 2 8
-
2026-05-09 16:20
ruski troll jesteś
- 2 0
-
Opinia została zablokowana przez moderatora
-
2026-05-09 14:38
Szkoda, że zmarzła
- 12 5
-
2026-05-09 16:37
W Gdańsku odslonili gdy było za późno (1)
- 11 1
-
2026-05-09 20:29
Raczej za wcześnie odsłonili...
- 0 0
-
2026-05-09 16:39
To ta zwiędła palma z Palmiarni w Oliwie za 50 mln!
- 7 3
-
2026-05-09 16:42
Ha ha palmę? Chyba kikut po palmie!
- 6 3
-
2026-05-09 17:18
Palma w Gdyni? (2)
Po co? My jestesmy jakims egzotycznym lub srodziemnomorskim miastem ? Nie wiedzialam!
Moze lepiej posadzic jakies drzewo z naszego klimatu i dbac o niego a nie robic cos na pokaz ,dla szpanu ? aby czyms przyciagnac? Lepij zadbac o proste chodniki i wlasciwy porzadek na ulicach!- 11 4
-
2026-05-09 18:13
Tak, bo musi być aryjsko, szwedzko i nudno
Zero słońca, czerwona cegła i w ogóle. Szkoda, że mamy takie nudne społeczenstwo
- 0 0
-
2026-05-09 21:01
Warto się dowiedzieć a nie biadolić
Palma Trachycarpus wytrzymuje mrozy do -15°c
- 0 0
-
2026-05-09 17:47
Szkoda, proszę posadzcie jakieś drzewo, ale trzeba dbac
- 4 0
-
2026-05-09 18:00
Widać ogrodnik ten sam co w Oliwie. Kocha palmy.
- 4 2
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.