• Lubię to Lubię to 1
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 3
  • Ha ha Ha ha 8
  • Wow Wow 8
  • Przykro mi Przykro mi 6
  • Wrr Wrr 16
  • Wszystkie 42

Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

1316 wyświetleń 9 maja 2026 (41 opinii) autor: Ola

W Gdyni na 3 Maja odsłonili po zimie dużą palmę, która od miesięcy była przykryta ochronną konstrukcją

Więcej na ten temat

Opinie (41) 6 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

    Tusk u papieża był tez u spowiedzi? (18)

    Dla kolegi pytam.

    • 43 107

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

      (5)

      A Nawrocki był ?

      • 14 17

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

        Tylko dzbany tuska odpowiadają (2)

        Pytaniem na pytanie!!!

        • 21 18

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

          Tak reagują ,,trole,,

          • 9 1

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

          A po co ci ta wiedza brytfanno?

          • 5 1

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

        (1)

        Prezydent Nawrocki był.

        • 2 7

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

          Batyr też był?

          • 10 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

      w kiblu tez myslisz o tusku ? (3)

      • 17 12

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

        Szczególnie tam (2)

        • 12 3

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

          (1)

          Ciemnogród pisowski z podstawowym wykształceniem. To dlatego ich idolami są Suski ,Czarnek , Błaszczak, Sasin i kilkudziesięciu innych pisowskich d**ili !

          • 14 14

          • Opinia do raportu

            Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

            Jakby wyborcy tuska PO szli na wybory

            Zamiast leżeć skacowany, to może byście mieli swojego prezydenta

            • 5 6

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

      (3)

      Co ma wspólnego spowiedź z oficjalną wizytę u głowy państwa Watykan ? Tak na marginesie to w Polsce według danych kościelnych tylko 30 % katolików chodzi do spowiedzi !!!

      • 10 4

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

        meduzko głowa panstwa jest prezydent (2)

        • 5 6

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

          a głową państwa kościelnego Watykan

          jest papież

          • 6 0

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

          Sam jesteś meduzą, bo nie potrafisz przeczytać krótkiego tekstu ze zrozumieniem.

          W tym tekście jest informacja, że wizyta odbyła się u Głowy Państwa Watykańskiego (czyli u Papieża).

          • 4 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

      Jak dla kolegi pytasz to kieruj pytanie

      do właściwego adresata. W tym przypadku to np. Papież lub D. Tusk.

      • 4 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

      A ty kiedy byłeś?

      • 3 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

      Kaczyński wcale nie chodzi :))))

      • 3 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

      lepszy Tusk od złowego cielca z ludzkim zadem i grzywą konia!

      • 2 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

    Super (2)

    Trochę egzotyki w tym nudnym mieście

    • 41 16

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

      (1)

      Nudno i śmierdząco to masz na Wawelu .

      • 2 8

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

        ruski troll jesteś

        • 2 0

  • Opinia została zablokowana przez moderatora

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

    Szkoda, że zmarzła

    • 12 5

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

    W Gdańsku odslonili gdy było za późno (1)

    • 11 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

      Raczej za wcześnie odsłonili...

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

    To ta zwiędła palma z Palmiarni w Oliwie za 50 mln!

    • 7 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

    Ha ha palmę? Chyba kikut po palmie!

    • 6 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

    Palma w Gdyni? (2)

    Po co? My jestesmy jakims egzotycznym lub srodziemnomorskim miastem ? Nie wiedzialam!
    Moze lepiej posadzic jakies drzewo z naszego klimatu i dbac o niego a nie robic cos na pokaz ,dla szpanu ? aby czyms przyciagnac? Lepij zadbac o proste chodniki i wlasciwy porzadek na ulicach!

    • 11 4

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

      Tak, bo musi być aryjsko, szwedzko i nudno

      Zero słońca, czerwona cegła i w ogóle. Szkoda, że mamy takie nudne społeczenstwo

      • 0 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

      Warto się dowiedzieć a nie biadolić

      Palma Trachycarpus wytrzymuje mrozy do -15°c

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

    Szkoda, proszę posadzcie jakieś drzewo, ale trzeba dbac

    • 4 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Odsłonili po zimie kilkumetrową palmę

    Widać ogrodnik ten sam co w Oliwie. Kocha palmy.

    • 4 2

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane