Więcej na ten temat
Opinie (3) 1 zablokowana
-
2026-05-09 13:48
Co do żarcia dobrego jest?
- 9 12
-
2026-05-09 17:44
Od kiedy przeczyściło mnie po szaszłyku już tam nie chodzę (1)
- 13 5
-
2026-05-09 21:35
Do szaszłyka nigdy nie pij Tatry ani Harnasia.
- 2 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.