Więcej na ten temat
Opinie (7) 6 zablokowanych
-
2025-07-01 23:33
niet kumajet,kaczka flagr zdobyla?
- 2 0
-
2025-07-01 23:34
Baaardzo
Dobrze
- 21 9
-
2025-07-02 00:05
flagen,ja to polaken
- 2 0
-
2025-07-02 07:49
Co ten Rosjanin tam wiesza? Myślałem, że coś ze swastyką.
Co za zdobywca. Podważył lufcik i wspiął się na dach.
- 9 6
-
2025-07-02 08:20
jaka muza, prawdziwa epicka bitwa o wolnosc kraju
- 8 1
-
2025-07-02 10:20
Ładnie ma zryty beret
- 10 4
-
2025-07-02 13:35
Spoko, niedługo zawiśnie nowa i znów będziesz mógł toczyć bój o wolną Polskę XD
- 3 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.