Więcej na ten temat
Opinie (10) 1 zablokowana
-
2025-07-03 01:45
Opinia wyróżniona
Widzę, że została najtwardsza gwardia openera hehe (1)
- 19 3
-
2025-07-03 10:58
wooow , nie pada i nie ma błota !
- 1 0
-
2025-07-03 01:44
Artysta jest po to żeby śpiewać a nie wyręczać się publicznościa (1)
W taki sposób ja mogę zaśpiewać wszystko, mikrofon w stronę publiki i śpiewajcie za mnie.
- 16 3
-
2025-07-03 08:21
Gdzie mozna cie posłuchac? Po ile bilety?
- 0 0
-
2025-07-03 01:45
Opinia wyróżniona
Widzę, że została najtwardsza gwardia openera hehe (1)
- 19 3
-
2025-07-03 10:58
wooow , nie pada i nie ma błota !
- 1 0
-
2025-07-03 02:12
Co to za patola? (1)
- 5 4
-
2025-07-03 08:19
Patola to ty jestaes bo się na sztuce nie znasz!!!
- 1 0
-
2025-07-03 03:24
CoTo za Kawałek.: (1)
"Podnieście Ręce w Powietrze..
Opene`er
Podnieście Ręce w Powietrze..
Opene`er
Podnieście Ręce w Powietrze..
Opene`er
Podnieście Ręce w Powietrze..
Opene`er"- 3 4
-
2025-07-03 07:20
To stary kawałek jest
Jeszcze z czasów okupacji tyle ze przetłumaczony na polski
- 0 1
-
2025-07-03 07:38
Tym razem nie wyszło. Chciwość nie popłaciła. Pustki. Nawet bananowej młodzieży nie stać.
- 6 1
-
2025-07-03 10:51
Kto?
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.