Plaża, dzieci i psy
578 wyświetleń 22 czerwca 2025 (49 opinii)Wspólna zabawa psów i dzieci na piasku plażowym.
Więcej na ten temat
Opinie (49) 5 zablokowanych
-
2025-06-22 15:25
(7)
Psy ostatnio awansowały społecznie. Każdy tylko chce się pobawić, powachac, żaden nie gryzie. A to wszystko do pierwszego obsikania, ugryzienia. A właściciele (oczywiście nie wszyscy) mają to w nosie. Często są zbyt dumni żeby sprzątać coś tak obrzydliwego jak psie odchodzy. Przecież ich piesek jest taki czysty, a odchody takie fuj. Więc co to jest tam obsikanie piasku.
- 133 28
-
2025-06-22 16:44
(2)
Mój piesek zawsze wali w krzaki tak jak i ja
- 2 3
-
2025-06-22 17:37
mój też i zostawia pety w piachu i puszki i pieluchy (1)
- 7 6
-
2025-06-23 10:36
widzę że przykład bierzecie od najgorszych aspołecznych troglodytów - brawo - doskonały wzór macie
- 0 0
-
2025-06-22 18:14
Nowy Port plac zabaw przy falowcu
Na plac zabaw sp.mieszkaniowej Kolejarz bezmyślni psiarze wyprowadzają swoje psy.Krzaki świeżo posadzone,firma dba o nie,podlewa,sprząta a psiarze nie dbają .Zgłoszone do Straży Miejskiej.
- 5 0
-
2025-06-22 19:13
a ty sprzatasz swoje odchody, tym bardziej, ze pewnie nie sa obrzydliwe (1)
- 0 6
-
2025-06-23 10:36
a ty dajesz rękę na dzień dobry czy wąchasz koło zadka ?
- 1 0
-
2025-06-22 19:51
york to stan umysłu i ideologia
to nie jest pies. A jak nie pies, to może sikać.?
- 3 0
-
2025-06-22 15:39
Nie powinno się na to pozwalać (11)
Powinny być oddzielne plaże dla psów, a poza nimi wstęp psom - zabroniony
- 120 39
-
2025-06-22 16:43
Załóżmy maski i siedźmy w domach inaczej bakterie nas dopadną
- 13 15
-
2025-06-22 16:57
Ludzie zostawiają większy syf (1)
- 16 15
-
2025-06-23 10:37
daj psu rządzić w domu w takim razie jak pies cie przerósł mentalnie
- 1 0
-
2025-06-22 17:20
To ja poproszę jeszcze oddzielną plażę dla bombelków. (3)
I poza nimi dzieciom wstęp wzbroniony. Z dwojga złego, bombelki bardziej mnie wk...ają, bo od psa nigdy piłką nie oberwałam i nigdy pies mnie piaskiem nie obsypał. A skoro już się tak dzielimy na sekcje to ja też chcę mieć taką dla siebie, bo czemu nie.
- 19 15
-
2025-06-22 17:34
Ja też, ja też
- 5 3
-
2025-06-22 18:14
To powinniśmy więc więcej wydzielonych.
Tyle ile mamy pulci tyle powinno być plaż. Skoro idziemy za ciosem .
- 3 0
-
2025-06-23 10:38
z jaja wykluta dorosła postać ??/ a jak bez majtek klocek ci wypadał podczas biegania po plaży to już nie pamiętasz ?
- 0 1
-
2025-06-22 17:32
Kundel
Osobne plaże dla "kundli" są I w Gdyni I w Gdańsku
- 6 5
-
2025-06-22 17:33
Oj bo padnę.
Osobne plaże dla psów, gdzie takie widziałeś?
- 1 2
-
2025-06-22 17:34
i dla burków z wawy co się ogradzają parawanymi
- 8 0
-
2025-06-23 07:52
ale takie są, wydaje mi się, że jest teraz zakaz wprowadzania psów na plażę poza miejscami wyznaczonymi
- 0 0
-
2025-06-22 15:41
(3)
Jak psy się załatwiają na plaży to my też powinniśmy
- 21 7
-
2025-06-22 16:42
A nie robicie tego?
- 15 2
-
2025-06-22 20:02
A dzieciaki nie sikają na plaży?
- 4 1
-
2025-06-22 21:31
a myslisz ze ludzie tego nie robia? ba jeszcze lepiej szczaja w basenach i gdzie popadnie i o ile pies tego nie kontroluje to czlowiek powinien
- 1 0
-
2025-06-22 15:42
Tylko ja jestem bezpański i nie ma po mnie kto sprzątnąć ale co tam i tak się nikt nie przejmuje
- 2 1
-
2025-06-22 15:59
(7)
Psiarze to największa zaraza. W lasach oliwskich to już w ogóle dramat. Żaden bez smyczy.
- 35 23
-
2025-06-22 16:15
czyli wszystkie ze smycza, ale ty jestes glooopi (2)
- 10 2
-
2025-06-22 16:46
A ty tępy jak kula
- 1 6
-
2025-06-22 17:36
100/100% racja
Dorze napisane, żaden pies bez smyczy czyli wszystkie na smyczy. Czytać ze zrozumieniem to sztuka.
- 2 2
-
2025-06-22 16:17
Sam jesteś zaraza
- 3 3
-
2025-06-22 16:47
(1)
Przyjadę z moim pupilem, u mnie szybko się nauczyli żeby pilnować swojego truchła
- 1 2
-
2025-06-22 17:39
I co mi tu minusujesz impotencie?
- 0 0
-
2025-06-22 17:35
taaaa psiarze, kolarze, piesi, dzisiaj biegacze...
- 2 0
-
2025-06-22 16:17
ale masz pojecie, ze na ten piasek defekuja ludzie, psy, ptaki, dziki, lisy borsuki, ze (2)
gnije na nim padle ptactwo, ryby, ze rozkladaja sie na nim resztki jedzenia i ogolnie, nie jest to sterylna substamcja,
ps. przestancie defekowac w wodzie i na wydmach, w przeciwienstwie do zwierzat, macie wybor.- 34 8
-
2025-06-22 16:50
(1)
Ale nie tak że widać, jak dzik narobi nocą to nikt nie widział, a jak powszechnie wiadomo jak nie nagrali to się nie wydarzyło
- 6 1
-
2025-06-22 19:14
tyz prawda
- 0 0
-
2025-06-22 16:28
(1)
Psiarze syfiarze
- 23 23
-
2025-06-22 19:21
A co z ludźmi syfiarzami? sr*ją na wydmach,sikają do wody. No same czyszcioszki. Rzuć pierwszy kamieniem jeśli nie sikałeś do wody. No prawda boli.
- 3 1
-
2025-06-22 17:14
Trzymać psy na smyczy (4)
Po co psa na plażę brać w taki upał?!
- 21 4
-
2025-06-22 17:38
To że parę godzin nie pada i wieje nie czyni z tego upału
- 2 2
-
2025-06-22 18:15
Po to żeby na przykład nie zostawiać go
Cały dzień w domu samego.
- 2 2
-
2025-06-22 19:15
ty pytasz na powaznie?
- 2 0
-
2025-06-22 20:06
A ty po co na plaży w taki upał?
- 0 0
-
2025-06-22 17:31
Kundel
Osobne plaże dla psów są i w Gdyni i Gdańsku
- 5 1
-
2025-06-22 17:33
to nie pies to szczur, inne zwierzęta też tam się załatwiają np. mewy.
Wiem, że nie wiedziałeś ale ptaki też wydalają
- 7 2
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.