• Lubię to Lubię to 5
  • Super Super 4
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 6
  • Wow Wow 2
  • Przykro mi Przykro mi 12
  • Wrr Wrr 29
  • Wszystkie 58

Plaża, dzieci i psy

578 wyświetleń 22 czerwca 2025 (49 opinii) autor: Gt

Wspólna zabawa psów i dzieci na piasku plażowym.

Więcej na ten temat

Opinie (49) 5 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Plaża- psy

    (7)

    Psy ostatnio awansowały społecznie. Każdy tylko chce się pobawić, powachac, żaden nie gryzie. A to wszystko do pierwszego obsikania, ugryzienia. A właściciele (oczywiście nie wszyscy) mają to w nosie. Często są zbyt dumni żeby sprzątać coś tak obrzydliwego jak psie odchodzy. Przecież ich piesek jest taki czysty, a odchody takie fuj. Więc co to jest tam obsikanie piasku.

    • 133 28

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      (2)

      Mój piesek zawsze wali w krzaki tak jak i ja

      • 2 3

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Plaża- psy

        mój też i zostawia pety w piachu i puszki i pieluchy (1)

        • 7 6

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Plaża- psy

          widzę że przykład bierzecie od najgorszych aspołecznych troglodytów - brawo - doskonały wzór macie

          • 0 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      Nowy Port plac zabaw przy falowcu

      Na plac zabaw sp.mieszkaniowej Kolejarz bezmyślni psiarze wyprowadzają swoje psy.Krzaki świeżo posadzone,firma dba o nie,podlewa,sprząta a psiarze nie dbają .Zgłoszone do Straży Miejskiej.

      • 5 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      a ty sprzatasz swoje odchody, tym bardziej, ze pewnie nie sa obrzydliwe (1)

      • 0 6

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Plaża- psy

        a ty dajesz rękę na dzień dobry czy wąchasz koło zadka ?

        • 1 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      york to stan umysłu i ideologia

      to nie jest pies. A jak nie pies, to może sikać.?

      • 3 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Plaża- psy

    Nie powinno się na to pozwalać (11)

    Powinny być oddzielne plaże dla psów, a poza nimi wstęp psom - zabroniony

    • 120 39

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      Załóżmy maski i siedźmy w domach inaczej bakterie nas dopadną

      • 13 15

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      Ludzie zostawiają większy syf (1)

      • 16 15

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Plaża- psy

        daj psu rządzić w domu w takim razie jak pies cie przerósł mentalnie

        • 1 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      To ja poproszę jeszcze oddzielną plażę dla bombelków. (3)

      I poza nimi dzieciom wstęp wzbroniony. Z dwojga złego, bombelki bardziej mnie wk...ają, bo od psa nigdy piłką nie oberwałam i nigdy pies mnie piaskiem nie obsypał. A skoro już się tak dzielimy na sekcje to ja też chcę mieć taką dla siebie, bo czemu nie.

      • 19 15

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Plaża- psy

        Ja też, ja też

        • 5 3

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Plaża- psy

        To powinniśmy więc więcej wydzielonych.

        Tyle ile mamy pulci tyle powinno być plaż. Skoro idziemy za ciosem .

        • 3 0

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Plaża- psy

        z jaja wykluta dorosła postać ??/ a jak bez majtek klocek ci wypadał podczas biegania po plaży to już nie pamiętasz ?

        • 0 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      Kundel

      Osobne plaże dla "kundli" są I w Gdyni I w Gdańsku

      • 6 5

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      Oj bo padnę.

      Osobne plaże dla psów, gdzie takie widziałeś?

      • 1 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      i dla burków z wawy co się ogradzają parawanymi

      • 8 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      ale takie są, wydaje mi się, że jest teraz zakaz wprowadzania psów na plażę poza miejscami wyznaczonymi

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Plaża- psy

    (3)

    Jak psy się załatwiają na plaży to my też powinniśmy

    • 21 7

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      A nie robicie tego?

      • 15 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      A dzieciaki nie sikają na plaży?

      • 4 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      a myslisz ze ludzie tego nie robia? ba jeszcze lepiej szczaja w basenach i gdzie popadnie i o ile pies tego nie kontroluje to czlowiek powinien

      • 1 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Plaża- psy

    Tylko ja jestem bezpański i nie ma po mnie kto sprzątnąć ale co tam i tak się nikt nie przejmuje

    • 2 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Plaża- psy

    (7)

    Psiarze to największa zaraza. W lasach oliwskich to już w ogóle dramat. Żaden bez smyczy.

    • 35 23

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      czyli wszystkie ze smycza, ale ty jestes glooopi (2)

      • 10 2

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Plaża- psy

        A ty tępy jak kula

        • 1 6

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Plaża- psy

        100/100% racja

        Dorze napisane, żaden pies bez smyczy czyli wszystkie na smyczy. Czytać ze zrozumieniem to sztuka.

        • 2 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      Sam jesteś zaraza

      • 3 3

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      (1)

      Przyjadę z moim pupilem, u mnie szybko się nauczyli żeby pilnować swojego truchła

      • 1 2

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Plaża- psy

        I co mi tu minusujesz impotencie?

        • 0 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      taaaa psiarze, kolarze, piesi, dzisiaj biegacze...

      • 2 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Plaża- psy

    ale masz pojecie, ze na ten piasek defekuja ludzie, psy, ptaki, dziki, lisy borsuki, ze (2)

    gnije na nim padle ptactwo, ryby, ze rozkladaja sie na nim resztki jedzenia i ogolnie, nie jest to sterylna substamcja,
    ps. przestancie defekowac w wodzie i na wydmach, w przeciwienstwie do zwierzat, macie wybor.

    • 34 8

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      (1)

      Ale nie tak że widać, jak dzik narobi nocą to nikt nie widział, a jak powszechnie wiadomo jak nie nagrali to się nie wydarzyło

      • 6 1

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Plaża- psy

        tyz prawda

        • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Plaża- psy

    (1)

    Psiarze syfiarze

    • 23 23

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      A co z ludźmi syfiarzami? sr*ją na wydmach,sikają do wody. No same czyszcioszki. Rzuć pierwszy kamieniem jeśli nie sikałeś do wody. No prawda boli.

      • 3 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Plaża- psy

    Trzymać psy na smyczy (4)

    Po co psa na plażę brać w taki upał?!

    • 21 4

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      To że parę godzin nie pada i wieje nie czyni z tego upału

      • 2 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      Po to żeby na przykład nie zostawiać go

      Cały dzień w domu samego.

      • 2 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      ty pytasz na powaznie?

      • 2 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Plaża- psy

      A ty po co na plaży w taki upał?

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Plaża- psy

    Kundel

    Osobne plaże dla psów są i w Gdyni i Gdańsku

    • 5 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Plaża- psy

    to nie pies to szczur, inne zwierzęta też tam się załatwiają np. mewy.

    Wiem, że nie wiedziałeś ale ptaki też wydalają

    • 7 2

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane