Więcej na ten temat
Opinie (5)
-
2025-11-11 12:31
Gdynia jak zwykle na pełnej biało-czerwonej petardzie
- 11 5
-
2025-11-11 13:05
(2)
W okupowanym państwie nie ma czego świętować.
- 11 16
-
2025-11-11 16:18
A kto okupuje Polskę? Brakuje ci Związku Sowieckiego? Tęsknisz za PRL?
- 2 2
-
2025-11-11 20:54
A Jarek na pochody 1 maja chodził...
No ale on nosił tylko czerwone szturmówki.
- 0 0
-
2025-11-11 14:20
Ciemnota.
- 0 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.