Polska - Bułgaria Ergo Arena
494 wyświetlenia 19 lipca 2025 (15 opinii)Wygrany czwarty set przez Polaków
Więcej na ten temat
Opinie (15) 5 zablokowanych
-
2025-07-19 22:06
(3)
Czwarty może i wygrany ale piąty przegrany i w ogólnym rozrachunku 3:2 dla Bułgarii. Szkoda chłopaków! Ale trzymam kciuki za jutrzejszy mecz!
- 26 7
-
2025-07-20 00:05
Peowczyki sie cieszą, ze wyborcy tuska wykupili wszystkie bilety (2)
Za przegrany mecz!!! Wszyscy skopali sieroty tuska, nawet muzułmanom musieli dać jeden punkt
- 1 11
-
2025-07-20 07:53
(1)
Leczenie wskazane
- 7 2
-
2025-07-20 10:08
Niestety za rządów tuska
Możliwe dopiero w 2029 r.
- 0 2
-
2025-07-19 22:23
(3)
Piękna godzina dodania artykułu
- 29 7
-
2025-07-19 22:45
O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,
- 10 1
-
Opinia została zablokowana przez moderatora
-
2025-07-21 09:19
Jeszcze jak!
- 1 0
-
2025-07-19 23:03
as
gdansk nie służy siatkarzom trzeba wybierać inne miejsce
- 2 5
-
2025-07-20 05:42
Z Francją 0-3 dzięki dobranoc
- 4 0
-
2025-07-20 07:53
Żużel!!!
- 1 0
-
2025-07-20 08:05
Cztery sety mozna wygrac? Od kiedy?
- 2 0
-
2025-07-20 08:07
Jak im to nie idzie
walkower wskazany I do domu,ważne że kasa się zgadza.
- 1 1
-
2025-07-20 10:49
Kogo to obchodzi
- 2 0
-
2025-07-20 10:49
I co z tego masz??
- 1 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.