Powalone drzewa nad spacerującymi
402 wyświetlenia 2 lipca 2025 (14 opinii)Kilka powalonych drzew,niebezpiecznie zawisło nad ścieżkami spacerowymi w leśnym dojściu do MOSiR'u w Gdańsku Chełmie. Wejście od ul. Stoczniowców. Uważajcie bo w każdej chwili coś się może wydarzyć.
Więcej na ten temat
Opinie (13) 2 zablokowane
-
2025-07-02 07:28
Las testuje refleks spacerowiczów. Nowa atrakcja: Uciekaj spod drzewa level hard
- 4 6
-
2025-07-02 07:30
Pierwszy raz od lat w tym lesie? (1)
- 19 3
-
2025-07-02 09:44
To nie jest las,tylko zadrzewiony teren zielony w pobliżu centrum miasta
Zaniedbany dość mocno.
- 1 0
-
2025-07-02 07:36
Jak to w lesie
- 3 2
-
2025-07-02 07:39
Ale to nie jest dojście do MOSIRu (1)
- 5 1
-
2025-07-02 09:43
Pójdź i zobaczysz że to idealne dojście do MOSiR 'u
- 0 0
-
2025-07-02 08:08
jescze powalonych ludzi mozna spotkac
- 2 0
-
2025-07-02 09:19
Hipokryzja. (5)
Jak leśnicy wycinają między innymi (!!!) martwe czy chore drzewa to krzyk ze TPK wycinaju! A teraz marudzenie czemu nie tną? Poza tym pamietaj, ze to tereny dzikow. Dodatkowo takie drzewo zwiekszy bioroznorodnosc - w martwym drewnie owady zloza jaja, beda tam zerowac dziecioly, rozwina sie gezyby...
- 2 1
-
2025-07-02 09:42
Tędy chodzi mnóstwo ludzi a drzewa chwieją się nad ich glowami (4)
Przestań bzdury pisać o bioróżnorodności.
Jak jakiemuś dziecku na głowę poleci spruchniały lub odłamany konar to dopiero rozum wróci i pytanie, dlaczego nikt nie zadba o tereny miejskie.
To teren miejski i bardzo często uczęszczana ścieżka do MOSiR 'u- 0 0
-
2025-07-02 11:08
Aaaaa... Czyli jak drzewo w lesie (tam gdzie powinno byc) spadnie to źle (1)
Ale dzik atakujacy w mieście ludzi (np kobieta na chylonii) to dobrze.
- 0 0
-
2025-07-02 17:33
Nawet ścięte drewno wesie musi być bezpiecznie skladowane
Coś w tym dziwnego.
- 0 0
-
2025-07-02 11:36
(1)
Niejedna osoba w Trójmieście zginęła przez nie wycięte w czas drzewo i nikt za to nie poniósł odpowiedzialności
- 0 0
-
2025-07-02 17:34
Być może,więc warto zadbać o bezpieczeństwo.
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.