Pożar auta na Trasie Kaszubskiej 10.07.2025
2839 wyświetleń 10 lipca 2025 (35 opinii)Trasa kaszubska zablokowana płonie Iveco Gaśnicę nie pomogły
Więcej na ten temat
Opinie (34) 5 zablokowanych
-
2025-07-10 12:53
(2)
Na Trasie Kaszubskiej Iveco zrobiło grilla... tylko bez kiełbasy
Gaśnice nie pomogły może trzeba było kubełek wody z Kaszub?
Teraz trasa zablokowana, a wszyscy jadą w trybie wędzonego objazdu- 12 81
-
2025-07-10 13:22
Iveco to sie nawet w Dieslu zapali
- 0 2
-
2025-07-10 15:05
Jaki sens ma twój komentarz?
- 6 0
-
2025-07-10 12:59
whatabangierstory (4)
Gdzie to? Na jakiej wysokości i w jakim kierunku?
- 1 32
-
2025-07-10 13:04
Musowo musi być Chicago, widzę to od razu.
- 2 1
-
2025-07-10 13:08
Jednak słoiki zazdroszczą takiej drogi :D
- 1 1
-
2025-07-10 13:41
Kierunek Szczecin przed węzłem Koleczkowo.
- 1 0
-
2025-07-10 15:06
Pod Madrytem
- 0 0
-
2025-07-10 13:39
(2)
Kupię akumulator 74Ah, może być spadnięty z ciężarówki.
- 11 15
-
2025-07-10 14:40
(1)
Jeszcze pewnie z rabatem? ;)
- 0 0
-
2025-07-10 14:57
Analfabetom i obcokrajowcom rabatów nie udzielamy.
- 2 0
-
2025-07-10 13:40
(4)
tak to jest z tymi elektrykami no
- 21 14
-
2025-07-10 13:57
elektryki nie używają akumulatorów ołowiowych bystrzacho (2)
- 10 5
-
2025-07-10 14:01
(1)
ty mnie synek nie będziesz pouczał
- 7 5
-
2025-07-10 14:49
Naucz się smarkaczu prawidłowej pisowni.
- 1 0
-
2025-07-10 14:40
Fajne takie zabaweczki cały czas są na kablu na prund :)
- 0 1
-
2025-07-10 13:43
Kolejny pożar elektryka! (1)
A nie, czekaj, znowu nie xD
- 27 6
-
2025-07-10 13:53
jakby nie patrzeć, to każdy samochód ma akumulator, więc każdy to elektryk
- 5 1
-
2025-07-10 13:58
Magazyn energii w chmurze
- 17 4
-
2025-07-10 14:02
Znowu zielony ład
Serwują nam akumulatory z ołowiem zamiast pięknego, czystego węgla
- 10 12
-
2025-07-10 14:02
Droga Kaszubska ( Kaszebsko Darga ) (4)
to ile mamy tych dróg Kaszubskich? Bo co najmniej jedna biegnie przez Kaszuby z Garcza do Wierzycy, a druga to S6 od Chwaszczyna do Słupska. Czy ktoś zna jeszcze jakieś inne ?
- 5 8
-
2025-07-10 14:09
Kaszubska (1)
Twoja biegnie do domu za Bug, bosy antku
- 6 2
-
2025-07-10 14:53
W Pyrlandii jest Bosy Antek, a na Kszubach, Touna bez kurpów.
Za Bugiem takich niema.
- 1 0
-
2025-07-10 14:43
Droga Kaszubska - trasa turystyczna dla zmotoryzowanych długości 21 km, wybudowana w latach 1965-1967 z inicjatywy Bernarda Szczęsnego na atrakcyjnym i malowniczym odcinku Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w województwie pomorskim.
Szlak rozpoczyna się w Garczu (na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 211), następnie wiedzie w kierunku południowym przez Chmielno, Zawory, Ręboszewo, Brodnicę Dolną i Ostrzyce. Ostatni odcinek przebiega w bezpośrednim sąsiedztwie Wieżycy (328,7 m n.p.m.), kończąc się na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 20 ze Stargardu do Gdyni.
Szlak Kaszubski - czerwony znakowany szlak turystyczny wytyczony przez obszar powiatów kartuskiego i kościerskiego prowadzący z Kamienicy Królewskiej do miejscowości Olpuch, kaszubskim obszarem województwa pomorskiego (liczący ok. 131 km długości).
Trasa Kaszubska - odcinek drogi ekspresowej S6 o długości 65,7 km od Leśnic (powiat lęborski) k. Lęborka do węzła Gdynia Wielki Kack na Obwodnicy Trójmiasta.- 1 0
-
2025-07-10 20:54
Karteszczi Powiot
Trasę kaszubską masz też z Kartuz do Kościerzyny
- 0 0
-
2025-07-10 14:14
Ta trasa pod wzgledem zdarzen drogowych okazuje sie jeszcze gorsza niz obwodnica ( choc myslalam, ze to nie jest wykonalne).
- 4 7
-
2025-07-10 14:22
brawo zielony wał.
- 4 8
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.