• Lubię to Lubię to
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 2
  • Wow Wow 8
  • Przykro mi Przykro mi 19
  • Wrr Wrr 61
  • Wszystkie 92

Pożar auta na Trasie Kaszubskiej 10.07.2025

2839 wyświetleń 10 lipca 2025 (35 opinii) autor: Sivy

Trasa kaszubska zablokowana płonie Iveco Gaśnicę nie pomogły

Opinie (34) 5 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

    (2)

    Na Trasie Kaszubskiej Iveco zrobiło grilla... tylko bez kiełbasy
    Gaśnice nie pomogły może trzeba było kubełek wody z Kaszub?
    Teraz trasa zablokowana, a wszyscy jadą w trybie wędzonego objazdu

    • 12 81

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

      Iveco to sie nawet w Dieslu zapali

      • 0 2

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

      Jaki sens ma twój komentarz?

      • 6 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

    whatabangierstory (4)

    Gdzie to? Na jakiej wysokości i w jakim kierunku?

    • 1 32

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

      Musowo musi być Chicago, widzę to od razu.

      • 2 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

      Jednak słoiki zazdroszczą takiej drogi :D

      • 1 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

      Kierunek Szczecin przed węzłem Koleczkowo.

      • 1 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

      Pod Madrytem

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

    (2)

    Kupię akumulator 74Ah, może być spadnięty z ciężarówki.

    • 11 15

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

      (1)

      Jeszcze pewnie z rabatem? ;)

      • 0 0

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

        Analfabetom i obcokrajowcom rabatów nie udzielamy.

        • 2 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

    (4)

    tak to jest z tymi elektrykami no

    • 21 14

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

      elektryki nie używają akumulatorów ołowiowych bystrzacho (2)

      • 10 5

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

        (1)

        ty mnie synek nie będziesz pouczał

        • 7 5

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

          Naucz się smarkaczu prawidłowej pisowni.

          • 1 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

      Fajne takie zabaweczki cały czas są na kablu na prund :)

      • 0 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

    Kolejny pożar elektryka! (1)

    A nie, czekaj, znowu nie xD

    • 27 6

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

      jakby nie patrzeć, to każdy samochód ma akumulator, więc każdy to elektryk

      • 5 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

    Magazyn energii w chmurze

    • 17 4

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

    Znowu zielony ład

    Serwują nam akumulatory z ołowiem zamiast pięknego, czystego węgla

    • 10 12

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

    Droga Kaszubska ( Kaszebsko Darga ) (4)

    to ile mamy tych dróg Kaszubskich? Bo co najmniej jedna biegnie przez Kaszuby z Garcza do Wierzycy, a druga to S6 od Chwaszczyna do Słupska. Czy ktoś zna jeszcze jakieś inne ?

    • 5 8

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

      Kaszubska (1)

      Twoja biegnie do domu za Bug, bosy antku

      • 6 2

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

        W Pyrlandii jest Bosy Antek, a na Kszubach, Touna bez kurpów.

        Za Bugiem takich niema.

        • 1 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

      Droga Kaszubska - trasa turystyczna dla zmotoryzowanych długości 21 km, wybudowana w latach 1965-1967 z inicjatywy Bernarda Szczęsnego na atrakcyjnym i malowniczym odcinku Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w województwie pomorskim.

      Szlak rozpoczyna się w Garczu (na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 211), następnie wiedzie w kierunku południowym przez Chmielno, Zawory, Ręboszewo, Brodnicę Dolną i Ostrzyce. Ostatni odcinek przebiega w bezpośrednim sąsiedztwie Wieżycy (328,7 m n.p.m.), kończąc się na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 20 ze Stargardu do Gdyni.

      Szlak Kaszubski - czerwony znakowany szlak turystyczny wytyczony przez obszar powiatów kartuskiego i kościerskiego prowadzący z Kamienicy Królewskiej do miejscowości Olpuch, kaszubskim obszarem województwa pomorskiego (liczący ok. 131 km długości).

      Trasa Kaszubska - odcinek drogi ekspresowej S6 o długości 65,7 km od Leśnic (powiat lęborski) k. Lęborka do węzła Gdynia Wielki Kack na Obwodnicy Trójmiasta.

      • 1 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

      Karteszczi Powiot

      Trasę kaszubską masz też z Kartuz do Kościerzyny

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

    Ta trasa pod wzgledem zdarzen drogowych okazuje sie jeszcze gorsza niz obwodnica ( choc myslalam, ze to nie jest wykonalne).

    • 4 7

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Trasa Kaszubska, pożar busa

    brawo zielony wał.

    • 4 8

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane