Pożar jachtu na stacji paliw 31.05.2026
3013 wyświetleń 31 maja 2026 (41 opinii)Na stacji benzynowej na Motławie pali sie jacht motorowy Od redakcji: Jak informuje Wojewódzkie Stanowisko Koordynacji Ratownictwa informacja o pożarze łodzi motorowej wpłynęło ok. godz 13.45, nie ma informacji o poszkodowanych osobach.
Więcej na ten temat
Opinie (41) 5 zablokowanych
-
2026-05-31 14:04
Witam tutaj kapitan żeglugi wielkiej (7)
Według mojego doświadczenia ogień na jednostce nie jest zjawiskiem porządanym.
- 45 46
-
2026-05-31 14:24
zez Wielkiego Oceanu Zegrzyńskiego.
- 8 2
-
2026-05-31 14:27
Mądrego to i miło posłuchać
- 18 3
-
2026-05-31 14:53
Drogi i wykształcony Kapitanie-pisze się poŻądanym.
- 10 2
-
2026-05-31 15:31
Szczególnie motorowej
- 4 1
-
2026-05-31 16:12
Raczej kapitan żeglugi poprzecznej.
- 4 1
-
2026-05-31 19:59
widać ekspert. dziwne że jeszcze w tv nie występuje
- 1 0
-
2026-05-31 21:00
Chyba Kapitana z czipsów wylosowałeś
PoŻądanym jak już.
- 2 0
-
2026-05-31 14:07
(2)
To niech gasi wody na pod dostatkiem
- 30 11
-
2026-05-31 15:43
a wiesz, że nie wszystko gasi sę wodą?
- 8 0
-
2026-05-31 20:35
benzynę? wodą? brawo, wygraleś szkolenie z BHP. hahaha
- 3 0
-
2026-05-31 14:08
(1)
Zaczelo sie. Wariaci na skuterach wodnych, lodzid motorowe wypozyczane komu popadnie, zero zasad bezpieczenstwa czy poruszania sie po akwenach.
- 23 8
-
2026-05-31 15:12
Co to ma wspolnego z zapruszeniem ognia ?
- 3 2
-
2026-05-31 14:09
Dlatego musza byc ogrodzone oazy dla bogatych i jachty w specjalnych przystaniach chronionych z calym zapleczem bezpieczenstwa. (4)
Trzeba by stworzyc jakies strefy miast dla zamoznych zeby tam bylo zaplecze bezpieczenstwa , straz pozarna i pomoc medyczna szybko .
- 10 11
-
2026-05-31 14:36
Zamożni
To niech sobie zamożni zapłaca i stworzą własne getto. Nic nie stoi na przeszkodzie. Miasto będzie szczęśliwe ;-)
- 1 0
-
2026-05-31 15:28
(1)
A niezamożni ?
- 1 0
-
2026-05-31 15:35
Zbierają butelki po zamożnych.
- 3 0
-
2026-05-31 17:09
I strefa częstego transportu żeby się biedacy nie pchali.
To tego taxipasy jak na grunwaldzkiej.
- 1 0
-
2026-05-31 14:12
Pijani leją paliwe po ciepłym silniku i teraz stress
- 16 4
-
2026-05-31 14:16
Motorówka ugaszona
Łódź wypalona, nikomu nic się nie stało.
- 11 1
-
2026-05-31 14:25
(3)
A straż na co czeka ?! Aż cały się spali
- 8 6
-
2026-05-31 14:27
tak bo poco ryzykowac jak tam nikogo niema.
- 5 2
-
2026-05-31 14:36
Dokonałeś tej oceny
Po 3 filmikach trwających 7-8 sek ?
- 4 4
-
2026-05-31 22:12
Standardowe działanie :)
- 0 0
-
2026-05-31 14:28
Na filmie widac jak strazak chce tam isc gasic ale drugi go wypycha ze nie warto :) (1)
- 7 9
-
2026-05-31 15:16
Bo właściciel nie wrócił od bankomatu. Za friko prywatną łódź?
- 3 0
-
2026-05-31 14:32
I cyk kolejna atrakcja (1)
Takiego pożaru to nie było od czasów wojny. Możecie wchodzić na motławę i robić zdjęcia
- 13 3
-
2026-05-31 15:49
I cyk
Kolejny komentarz przychlasta
- 1 2
-
2026-05-31 15:07
W trakcie tankowania?
- 11 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.