Przyczyna ogromnego zatoru w kier Gdańska
3282 wyświetlenia 11 lipca 2025 (15 opinii)Służby pracują na węźle Wielki Kack w kierunku Gdańska zator aż od Morskiej na estakadzie
Więcej na ten temat
Opinie (15) 1 zablokowana
-
2025-07-11 15:52
Dlaczego nie zjeżdżasz na prawy pas (7)
Wolne masz
- 108 6
-
2025-07-11 16:02
(2)
a co za różnica?
- 0 38
-
2025-07-11 16:14
No i mamy autora nagrania
- 12 0
-
2025-07-12 11:08
no taka że wlecze się typ 70 lewym pasem auto na prawym pasie widać że mu odjeżdża więc go nie wyprzedza po co tak jechać potem dolatuje taki co jedzie 150 i nieszczęście gotowe ale wiadomo chodziło żeby nagrać filmik z lewego pasa lepiej widać to co się dzieje na przeciwnej jezdni
- 3 0
-
2025-07-11 16:04
aby komfort oglądania był jak najwyższy... dla Ciebie Czytelniku :)
- 0 21
-
2025-07-11 16:05
Bo to jest szeryf lewego
- 24 0
-
2025-07-11 16:08
a może nie ma (1)
nie widać
- 1 3
-
2025-07-11 19:29
widać doskonale
- 0 0
-
2025-07-11 16:08
w Polsce mamy ruch prawostronny!!
- 66 4
-
2025-07-11 16:08
(1)
Podaj dane albo sam się zgłoś na Policję za blokowanie lewego pasa. Kierowczyku.
- 29 5
-
2025-07-14 19:46
Proponuję czasem prawo o ruchu drogowym przeczytać nie powtarzasz jak małpa.....
- 0 0
-
2025-07-11 16:10
Odpowiedz prosta, za dużo aut, za mało dróg, Gierek się w grobie przewraca.
- 8 4
-
2025-07-11 20:01
No tak, pas awaryjny zajęty, dwa wolne, korek z zatorem na kilka kilometrów, a może więcej
- 2 1
-
2025-07-13 12:52
Dwa pasy zamiast trzech
- 2 0
-
2025-07-14 10:02
Ciekawość
Problemem jest ludzka ciekawość, każdy chce zobaczyć co się stało przez to zwalnia, na półsprzęgle na jedynce jadą i zatory przez to są kilometrowe.
- 6 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.