Pusty wieczorny Wrzeszcz!
236 wyświetleń 18 grudnia 2024 (16 opinii)Na ulicach żywej duszy, samochodów garstka. Wolne już przed świętami, czemu ludzie się nie bawią? Nie spacerują?
Więcej na ten temat
Opinie (16) 8 zablokowanych
-
2024-12-19 00:39
Jakie wolne, dobrze się czujesz? (2)
- 51 5
-
2024-12-19 07:14
(1)
Ktoś jeszcze pracuje?
- 0 10
-
2024-12-19 09:42
Chyba wkurzyłes wpisem towarzystwo.
- 2 3
-
2024-12-19 00:48
bo to polska (4)
ludzie tu siedza w domach i nigdzie nie wychodza. Jedyna rozrywka to tv i netflix
- 21 16
-
2024-12-19 07:15
(1)
Najtańsza rozrywka, dopasowana do możliwości narodu.
- 6 3
-
2024-12-19 09:43
Dodatkowo niezła pacyfikacja.
- 0 3
-
2024-12-19 07:40
Bo o tej porze to raczej się siedzi lub leży w domu
Na kiego wuja szukać nie zawsze przyjemnych przygód.
- 4 5
-
2024-12-19 12:45
Netflix
To tylko dla bogaczy....
- 2 0
-
2024-12-19 02:29
Adwent
Adwent jest chłopie primo , dwa ludzie mają dość drożyzny, siebie wzajemnie . Trzy czekają za kurierem .
Pozd dla Wszystkich z ok Zaspy , dwaj jutro mercedesem zajadą z rana .
P.S czekolady , drobne , inne bajery wskazane ....
Zdrowy radosnych Świąt w gronie rodzinnym- 6 3
-
2024-12-19 04:25
Ludzie śpią aby wstać do pracy! Niektórzy muszą zarobić na święta
- 7 3
-
2024-12-19 06:16
Przestań się bawić tym telefonem jak prowadzisz!!
- 5 3
-
2024-12-19 06:27
Znowu żaden z chłopaków się nie zgodził mimo że chciałeś zapłacić podwójną stawkę
- 4 3
-
2024-12-19 08:10
Czlowieku czego oczekujesz o polnocy
Tak to wygląda jak jest taka godzina , jest srodek tygodnia
- 1 4
-
2024-12-19 08:57
Zimno ponuro i ciemno
O po co łazić po dworzu idz do galerii tam są ludzie i se popatrz
- 2 3
-
2024-12-19 09:55
a ty już na haju czy jeszcze
- 2 3
-
2024-12-19 10:21
bo
bo to miasto jest niebezpieczne
- 0 3
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.