• Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0

Pusty wieczorny Wrzeszcz!

236 wyświetleń 18 grudnia 2024 (16 opinii) autor: Dr hab. Sierhiej (prof. AWFiS)

Na ulicach żywej duszy, samochodów garstka. Wolne już przed świętami, czemu ludzie się nie bawią? Nie spacerują?

Więcej na ten temat

Opinie (16) 8 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

    Jakie wolne, dobrze się czujesz? (2)

    • 51 5

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

      (1)

      Ktoś jeszcze pracuje?

      • 0 10

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

        Chyba wkurzyłes wpisem towarzystwo.

        • 2 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

    bo to polska (4)

    ludzie tu siedza w domach i nigdzie nie wychodza. Jedyna rozrywka to tv i netflix

    • 21 16

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

      (1)

      Najtańsza rozrywka, dopasowana do możliwości narodu.

      • 6 3

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

        Dodatkowo niezła pacyfikacja.

        • 0 3

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

      Bo o tej porze to raczej się siedzi lub leży w domu

      Na kiego wuja szukać nie zawsze przyjemnych przygód.

      • 4 5

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

      Netflix

      To tylko dla bogaczy....

      • 2 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

    Adwent

    Adwent jest chłopie primo , dwa ludzie mają dość drożyzny, siebie wzajemnie . Trzy czekają za kurierem .
    Pozd dla Wszystkich z ok Zaspy , dwaj jutro mercedesem zajadą z rana .
    P.S czekolady , drobne , inne bajery wskazane ....

    Zdrowy radosnych Świąt w gronie rodzinnym

    • 6 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

    Ludzie śpią aby wstać do pracy! Niektórzy muszą zarobić na święta

    • 7 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

    Przestań się bawić tym telefonem jak prowadzisz!!

    • 5 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

    Znowu żaden z chłopaków się nie zgodził mimo że chciałeś zapłacić podwójną stawkę

    • 4 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

    Czlowieku czego oczekujesz o polnocy

    Tak to wygląda jak jest taka godzina , jest srodek tygodnia

    • 1 4

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

    Zimno ponuro i ciemno

    O po co łazić po dworzu idz do galerii tam są ludzie i se popatrz

    • 2 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

    a ty już na haju czy jeszcze

    • 2 3

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pusty wieczorny Wrzeszcz!

    bo

    bo to miasto jest niebezpieczne

    • 0 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane