Rekord Polski w połmaratońskiej sztafecie
900 wyświetleń 14 maja 2026 (25 opinii)Punktualnie o 14 na Polsat Plus Arenie Gdańsk ruszyła półmaratońska sztafeta, każdy z 21 biegaczy pobiegnie po jednym kilometrze, będą chcieli złamać rekord Polski.
Więcej na ten temat
Opinie (25) 3 zablokowane
-
2026-05-14 14:21
(1)
Każdy biegnie kilometr, a i tak wszyscy razem dostają zadyszki
- 1 4
-
2026-05-14 14:50
ty chyba zamiast ćwiczyć w szkole na wf, to wpychałeś w siebie pączki, bo w przeciwnym razie byś wiedział co to jest sztafeta
- 1 0
-
2026-05-14 17:14
(2)
Do lasu biegać.
- 13 9
-
2026-05-15 09:19
nie będziesz nam mówił gdzie mamy biegać pasibrzuchu
- 2 3
-
2026-05-15 17:44
W lesie tez biegamy
- 0 2
-
2026-05-14 17:34
Nawet w wekkend korki i pozamykane drogi (1)
usmiechnijcie się w korku
- 14 9
-
2026-05-15 15:10
Ty jadąc samochodem tworzysz korki codziennie hipokrytów.
- 2 3
-
2026-05-14 17:43
20 kilometrów po dzirawym i krzywym asfalcie? (1)
wiedzą, że kolejka do ortopedy to teraz 20 miesięcy??
- 12 5
-
2026-05-15 17:45
Zazdrosny ?
- 0 3
-
2026-05-14 17:55
maraton to pod zabka sobie mozna zrobic (1)
- 9 4
-
2026-05-15 17:46
Twoje zdrowie jak lubisz
- 0 1
-
2026-05-14 18:54
(3)
Super ! brawo biegacze. nie przejmować się komentarzami wiecznych narzekaczy, frustratów i kanapowców z browarem. Na pohybel! Już dziś trzymam za Was kciuki.
- 12 15
-
2026-05-14 19:33
cicho czajniku (1)
- 6 4
-
2026-05-15 09:20
przestań gwizdać
- 3 1
-
2026-05-15 09:18
Ja jestem aktywny fizycznie i tego nie popieram. I co, łyso ci?
- 5 2
-
2026-05-14 19:44
Wolę w Gdańsku
bo tutaj nie okradają zawodników jak w Gdyni
- 5 1
-
2026-05-14 21:44
PO co to komu??? (2)
- 7 3
-
2026-05-15 09:18
Żeby zaistnieć w internetach
- 4 1
-
2026-05-15 17:47
Żeby się ruszać , żeby poprawić rekord życiowy , żeby się polansowac . Nieważne ,wiek że dla ciebie 21 km to sufit
- 0 2
-
2026-05-15 09:11
Co za bzdura, bieg nie ma przewyższenia 60cm, czy ten człowiek nie widział Grunwaldzkiej? Albo wiaduktu? Wg mojego zegarka przewyższeń w zeszłym roku było około 240m.
- 4 1
-
2026-05-15 09:17
(2)
Ale koniecznie trzeba tak wytyczać trasę żeby jak najwięcej osób w mieście miało problemy?
- 6 4
-
2026-05-15 20:19
Z czym będziesz miał problem? (1)
Podziel się proszę...
- 1 2
-
2026-05-15 23:47
Z wyjazdem z Przymorza Malego, otoczonego przez zablokowane ulice
- 1 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.