• Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0

Remont chodnika na Czarnym Dworze

302 wyświetlenia 18 czerwca 2025 (98 opinii)

Więcej na ten temat

Opinie (97)

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

    (1)

    W końcu skumali że remont robi się jesienią,najlepiey w nocy.

    • 9 6

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      Tego remontu nie robić jesienią i w nocy. Trzeba go zrobić raz a dobrze. Jak nie było tunelu to Czarny Dwór był praktycznie drogą osiedlową. Z Żabianki do Nowego Portu przed otwarciem tunelu jechałem jakieś 15-17 minut. Teraz ok 30-35. W miejscu hotelu DAL powstaje osiedle. Mieszkający tam ludzie będą musieli z Czarnego Dworu jakoś tam wjechać i wyjechać. To spowoduje jeszcze większe korki. Rozwiązaniem jest zrobienie linii tramwajowej Żabianka- Nowy Port- dalej Wrzeszcz przez dolny teras. Rozbudowa drogi do dwóch pasów w każdą stronę, z pasami skrętu i sygnalizacją świetlną. Inaczej za 2-3 lata jak skończą się budowy nowych bloków w okolicy Czarnego Dworu- cały ten odcinek będzie jednym wielkim paraliżem komunikacyjnym.

      • 3 1

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

    Ile razy beda remontowac ten sam odcinek? (8)

    Przecież już od dawna wiadomo, że bez 2x2 sie nie obejdzie w tym miejscu, szkoda pieniędzy, a urzędnicy personalnie za to powinni odpowiadać.

    • 102 14

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      Drugi pas tylko jako bus pas . (2)

      • 10 24

      • Opinia do artykułu

        Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

        Tak właśnie powinno budować się drogi. (1)

        Jeden pas dla wszystkich, jak są dwa to buspas i dopiero jak są trzy, można oddać dwa osobówkom.

        Tymczasem u nas mamy po trzy pasy dla samochodów i nic więcej. To jakby zbudować kładki nad przejściami dla pieszych nad tunelami...

        • 9 18

        • Opinia do artykułu

          Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

          Buspas ma sens

          potwierdzone info

          • 4 5

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      (2)

      Gdyby nie protestujący mieszkańca przymorza, już dawno byłaby zrobiona ta droga

      • 10 8

      • Opinia do artykułu

        Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

        Pitolenie :)

        Mieszkańcy Przymorza niczego nie blokują

        • 11 5

      • Opinia do artykułu

        Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

        jak już to mieszkańcy Jelitkowskiego Dworu

        a nie wliczasz całe Przymorze, które od dawna chce, żeby Droga Zielona była 2x2

        • 3 0

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      :) a kiedyś jeździły tamtędy TIR-y jeden za drugim na prom, było GPRI z ciężkim sprzętem

      i ten asfalt się nie rozlatywała po 5 latach od położenia. A zapomniałem, były jeszcze zimy, piaskarki, solarki. Dzisiaj jechałem dodatkowo na Hynka - tam się asfalt trzyma w miejscu już tylko dzięki krawężnikom. Takie dziadostwo w Gdańsku jakiego jeszcze nigdy nie było. Jak 70 lat żyję, to tak tragicznego stanu dróg nie było, w tym mieście, a jak wspomniałem nie jeżdżą cieżarówki tranzytem przez miasto. Niezła "kontrola jakości" jest podbudowy i asfaltu.

      • 2 2

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      Nie słyszałem jeszcze żeby jakiś urzędnik za coś odpowiadał. Przykład: Bażyńskiego - zwężone tak, że autobusy się nie mieszczą.

      Ktoś to zamówił i zatwierdził.

      • 3 0

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

    Marnowanie pieniędzy mieszkańców (2)

    Dlaczego urzędnicy nie potrafią zaplanować i zrobić raz a porządnie a nie pudrowanie, przebudowywanie na kilka lat a potem docelowo całkowicie inaczej. Kiedy zrealizują Zielony Bulwar? Tramwaj od Hallera do Obrońców Wybrzeża potrzeby na wczoraj.

    • 30 3

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      Dlaczego? A jak inaczej firma kolegi urzędnika wysokiego stopnia będzie zarabiać? Zrobią raz a dobrze to mają zarobek... raz. A tak to co chwila muszą robić coś nowego, oczywiście też jest fuszerka bo wtedy za jakiś czas dostaną ponowny kontrakt na poprawki.
      Tak się kręci biznes w Gdańsku.

      • 5 1

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      Dlatego

      A dlaczego ty nie wybudujesz sobie od razu willi z 2 basenami i kortem. Tylko bierzesz kredyt na jakąś tam kawalerkę. I dlaczego od razu nie kupisz sobie Ferrari tylko kupujesz jakieś tam Pikaczento. Marnujesz kasę. Zrób raz a dobrze.

      • 2 2

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

    Tam powinien być bus pas w dwie strony. (1)

    Wyciąć parę choinek i da się zrobić.

    • 16 19

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      Taaa "bus" pas. Na przykładzie poprzednich "bus" pasów widać było kto z nich głównie korzystał. Przejazdy na aplikację pełne wschodnich "braci" oraz nowobogaccy w elektrykach za -set tysięcy.

      • 8 2

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

    Nie remont (2)

    ale budowa dalszej części drogi zielonej !

    • 31 5

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      Dokładnie tak (1)

      Droga Zielona do Ergo, następnie Spacerowa i nowa Kielnieńska. Wszystko ładnie połączone ale niestety marzenie ściętej głowy.

      • 10 0

      • Opinia do artykułu

        Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

        Nowy Port ul.Wyzwolenia

        A my czekamy od kilkunastu lat na Nową Wyzwolenia,aby tiry,ciężarowe lawety samochodowe ,ciężki transport, nie jechał środkiem osiedla mieszkaniowego do portu gdańskiego.

        • 6 1

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

    (2)

    Kolejne miejsce gdzie zamiast myśleć o tramwaju a później o sprzedaży działek pod te szkaradztwa to od D strony zrobili. Tak samo południe Gdańska. Kto to latami wdrażał te pomysły? Jakiś przyjezdny kompletnie nie znający miasta? No i kto mu to wszystko zatwierdzał??

    • 27 4

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      działki sprzedają firmy prywatne a nie miasto (1)

      nie można nikomu zabronić sprzedaży lub budowy domów i uzależnić tego od budowy linii tramwajowej. Gdybyś Ty miał swoją działkę i miasto by co zabroniło jej sprzedaży lub budowy na niej do czasu aż spełni niesprecyzowane obietnice o budowie linii tramwajowej ( może za 20 lat) to pierwszy byś protestował że nie może być takiego prawa.

      • 1 3

      • Opinia do artykułu

        Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

        Od kiedy w Gdańsku? Od dekady ? Człowieku tu chyba nie wiesz,że większość działek najpierw była miejska.

        • 2 0

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

    Tam tylko ronda spelnia swoje zadanie. (2)

    • 17 4

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      piesi zablokują rondo

      bez świateł latem przejedzie jeden samochód na 5 minut

      • 5 3

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      nie

      piesi zablokują rondo

      • 3 2

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

    2 pasy w stronę tunelu (1)

    Tylko to uratuje sytuację

    • 61 2

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      No dokładnie. Bez tego to jest najgłupszy remont jaki Gdańsk widział.

      • 12 0

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

    A kiedy remont laskawie:malczewskiego,czyzewskiego,traugutta!!! I 50 innego podobnego dziadostwa? Buahaa yhyy

    • 5 4

  • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

    Niech kierowcy zaplaca. Maja limuzyny za miliony i za nic nie placa. (5)

    • 8 27

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      Kiedy zaczniesz w końcu wypowiadać się na temat katastrofalnego stanu wycinki lasów? Za poprzedniej władzy wyłeś o tej sprawie dosłownie codziennie, zmieniły się władze i cyk, zamilkłeś. Twoi wybrańcy wycinają drzew astronomicznie więcej od tych paskudnych pisowców ale ty siedzisz cicho. Widzisz jakim obrzydliwym hipokrytą jesteś?

      • 10 2

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      Już płacą więcej od ciebie rowerofczyku, a nie przepraszam ty jesteś płatnym trollem z trojmiasto.pl. Ile ci płacą za łajdaczenie się tutaj?

      • 5 4

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      córka leśnika czy grzybiarka

      • 4 1

    • Opinia do artykułu

      Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

      płacą (1)

      w cenie paliwa jest więcej podatków niż kosztów produkcji

      • 7 1

      • Opinia do artykułu

        Zobacz artykuł Remont w pasie nadmorskim dopiero po wakacjach

        Ale te pieniądze nie idą do miasta

        Podatki w paliwie idą do państwa na drogi zarządzane przez GDDKiA. Miasto nic z tego nie dostaje.

        • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane