Więcej na ten temat
Opinie (97)
-
2025-06-26 07:03
(1)
W końcu skumali że remont robi się jesienią,najlepiey w nocy.
- 9 6
-
2025-06-26 09:16
Tego remontu nie robić jesienią i w nocy. Trzeba go zrobić raz a dobrze. Jak nie było tunelu to Czarny Dwór był praktycznie drogą osiedlową. Z Żabianki do Nowego Portu przed otwarciem tunelu jechałem jakieś 15-17 minut. Teraz ok 30-35. W miejscu hotelu DAL powstaje osiedle. Mieszkający tam ludzie będą musieli z Czarnego Dworu jakoś tam wjechać i wyjechać. To spowoduje jeszcze większe korki. Rozwiązaniem jest zrobienie linii tramwajowej Żabianka- Nowy Port- dalej Wrzeszcz przez dolny teras. Rozbudowa drogi do dwóch pasów w każdą stronę, z pasami skrętu i sygnalizacją świetlną. Inaczej za 2-3 lata jak skończą się budowy nowych bloków w okolicy Czarnego Dworu- cały ten odcinek będzie jednym wielkim paraliżem komunikacyjnym.
- 3 1
-
2025-06-26 07:03
Ile razy beda remontowac ten sam odcinek? (8)
Przecież już od dawna wiadomo, że bez 2x2 sie nie obejdzie w tym miejscu, szkoda pieniędzy, a urzędnicy personalnie za to powinni odpowiadać.
- 102 14
-
2025-06-26 07:08
Drugi pas tylko jako bus pas . (2)
- 10 24
-
2025-06-26 07:48
Tak właśnie powinno budować się drogi. (1)
Jeden pas dla wszystkich, jak są dwa to buspas i dopiero jak są trzy, można oddać dwa osobówkom.
Tymczasem u nas mamy po trzy pasy dla samochodów i nic więcej. To jakby zbudować kładki nad przejściami dla pieszych nad tunelami...- 9 18
-
2025-06-26 08:06
Buspas ma sens
potwierdzone info
- 4 5
-
2025-06-26 07:22
(2)
Gdyby nie protestujący mieszkańca przymorza, już dawno byłaby zrobiona ta droga
- 10 8
-
2025-06-26 08:05
Pitolenie :)
Mieszkańcy Przymorza niczego nie blokują
- 11 5
-
2025-06-26 11:03
jak już to mieszkańcy Jelitkowskiego Dworu
a nie wliczasz całe Przymorze, które od dawna chce, żeby Droga Zielona była 2x2
- 3 0
-
2025-06-26 11:05
:) a kiedyś jeździły tamtędy TIR-y jeden za drugim na prom, było GPRI z ciężkim sprzętem
i ten asfalt się nie rozlatywała po 5 latach od położenia. A zapomniałem, były jeszcze zimy, piaskarki, solarki. Dzisiaj jechałem dodatkowo na Hynka - tam się asfalt trzyma w miejscu już tylko dzięki krawężnikom. Takie dziadostwo w Gdańsku jakiego jeszcze nigdy nie było. Jak 70 lat żyję, to tak tragicznego stanu dróg nie było, w tym mieście, a jak wspomniałem nie jeżdżą cieżarówki tranzytem przez miasto. Niezła "kontrola jakości" jest podbudowy i asfaltu.
- 2 2
-
2025-06-26 22:59
Nie słyszałem jeszcze żeby jakiś urzędnik za coś odpowiadał. Przykład: Bażyńskiego - zwężone tak, że autobusy się nie mieszczą.
Ktoś to zamówił i zatwierdził.
- 3 0
-
2025-06-26 07:07
Marnowanie pieniędzy mieszkańców (2)
Dlaczego urzędnicy nie potrafią zaplanować i zrobić raz a porządnie a nie pudrowanie, przebudowywanie na kilka lat a potem docelowo całkowicie inaczej. Kiedy zrealizują Zielony Bulwar? Tramwaj od Hallera do Obrońców Wybrzeża potrzeby na wczoraj.
- 30 3
-
2025-06-26 07:40
Dlaczego? A jak inaczej firma kolegi urzędnika wysokiego stopnia będzie zarabiać? Zrobią raz a dobrze to mają zarobek... raz. A tak to co chwila muszą robić coś nowego, oczywiście też jest fuszerka bo wtedy za jakiś czas dostaną ponowny kontrakt na poprawki.
Tak się kręci biznes w Gdańsku.- 5 1
-
2025-06-26 09:38
Dlatego
A dlaczego ty nie wybudujesz sobie od razu willi z 2 basenami i kortem. Tylko bierzesz kredyt na jakąś tam kawalerkę. I dlaczego od razu nie kupisz sobie Ferrari tylko kupujesz jakieś tam Pikaczento. Marnujesz kasę. Zrób raz a dobrze.
- 2 2
-
2025-06-26 07:07
Tam powinien być bus pas w dwie strony. (1)
Wyciąć parę choinek i da się zrobić.
- 16 19
-
2025-06-26 07:43
Taaa "bus" pas. Na przykładzie poprzednich "bus" pasów widać było kto z nich głównie korzystał. Przejazdy na aplikację pełne wschodnich "braci" oraz nowobogaccy w elektrykach za -set tysięcy.
- 8 2
-
2025-06-26 07:10
Nie remont (2)
ale budowa dalszej części drogi zielonej !
- 31 5
-
2025-06-26 08:29
Dokładnie tak (1)
Droga Zielona do Ergo, następnie Spacerowa i nowa Kielnieńska. Wszystko ładnie połączone ale niestety marzenie ściętej głowy.
- 10 0
-
2025-06-26 08:35
Nowy Port ul.Wyzwolenia
A my czekamy od kilkunastu lat na Nową Wyzwolenia,aby tiry,ciężarowe lawety samochodowe ,ciężki transport, nie jechał środkiem osiedla mieszkaniowego do portu gdańskiego.
- 6 1
-
2025-06-26 07:10
(2)
Kolejne miejsce gdzie zamiast myśleć o tramwaju a później o sprzedaży działek pod te szkaradztwa to od D strony zrobili. Tak samo południe Gdańska. Kto to latami wdrażał te pomysły? Jakiś przyjezdny kompletnie nie znający miasta? No i kto mu to wszystko zatwierdzał??
- 27 4
-
2025-06-26 10:15
działki sprzedają firmy prywatne a nie miasto (1)
nie można nikomu zabronić sprzedaży lub budowy domów i uzależnić tego od budowy linii tramwajowej. Gdybyś Ty miał swoją działkę i miasto by co zabroniło jej sprzedaży lub budowy na niej do czasu aż spełni niesprecyzowane obietnice o budowie linii tramwajowej ( może za 20 lat) to pierwszy byś protestował że nie może być takiego prawa.
- 1 3
-
2025-06-26 11:10
Od kiedy w Gdańsku? Od dekady ? Człowieku tu chyba nie wiesz,że większość działek najpierw była miejska.
- 2 0
-
2025-06-26 07:13
Tam tylko ronda spelnia swoje zadanie. (2)
- 17 4
-
2025-06-26 10:10
piesi zablokują rondo
bez świateł latem przejedzie jeden samochód na 5 minut
- 5 3
-
2025-06-26 10:16
nie
piesi zablokują rondo
- 3 2
-
2025-06-26 07:17
2 pasy w stronę tunelu (1)
Tylko to uratuje sytuację
- 61 2
-
2025-06-26 07:50
No dokładnie. Bez tego to jest najgłupszy remont jaki Gdańsk widział.
- 12 0
-
2025-06-26 07:17
A kiedy remont laskawie:malczewskiego,czyzewskiego,traugutta!!! I 50 innego podobnego dziadostwa? Buahaa yhyy
- 5 4
-
2025-06-26 07:20
Niech kierowcy zaplaca. Maja limuzyny za miliony i za nic nie placa. (5)
- 8 27
-
2025-06-26 07:45
Kiedy zaczniesz w końcu wypowiadać się na temat katastrofalnego stanu wycinki lasów? Za poprzedniej władzy wyłeś o tej sprawie dosłownie codziennie, zmieniły się władze i cyk, zamilkłeś. Twoi wybrańcy wycinają drzew astronomicznie więcej od tych paskudnych pisowców ale ty siedzisz cicho. Widzisz jakim obrzydliwym hipokrytą jesteś?
- 10 2
-
2025-06-26 07:45
Już płacą więcej od ciebie rowerofczyku, a nie przepraszam ty jesteś płatnym trollem z trojmiasto.pl. Ile ci płacą za łajdaczenie się tutaj?
- 5 4
-
2025-06-26 09:01
córka leśnika czy grzybiarka
- 4 1
-
2025-06-26 09:56
płacą (1)
w cenie paliwa jest więcej podatków niż kosztów produkcji
- 7 1
-
2025-06-26 13:11
Ale te pieniądze nie idą do miasta
Podatki w paliwie idą do państwa na drogi zarządzane przez GDDKiA. Miasto nic z tego nie dostaje.
- 2 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.