Remont i znak na trytytkę
565 wyświetleń 4 października 2024 (12 opinii)Przy mocniejszym wietrze wytrzyma? Sytuacja przy ul. Heweliusza w Gdańsku
Więcej na ten temat
Opinie (11) 4 zablokowane
-
2024-10-04 17:09
Opinia wyróżniona
(1)
masakra, przecież wystarczyło założyć stalową opaskę... teraz znowu coś się wywali i będzie Polak mądry po szkodzie
- 12 20
-
2024-10-04 17:48
Chyba nie wiesz co taka trytytka potrafi
- 9 0
-
2024-10-04 16:58
(2)
U mnie we wsi nikt takiej wiochy by nie zrobił
- 5 5
-
2024-10-04 17:05
To siedź na tej wiosze. (1)
- 5 3
-
2024-10-04 17:41
Tak jak połowa ludzi z Gdańska a potem korki z Pruszcza
- 0 0
-
2024-10-04 17:09
Opinia wyróżniona
(1)
masakra, przecież wystarczyło założyć stalową opaskę... teraz znowu coś się wywali i będzie Polak mądry po szkodzie
- 12 20
-
2024-10-04 17:48
Chyba nie wiesz co taka trytytka potrafi
- 9 0
-
2024-10-04 17:49
I w czym problem? Jak to łatwo urwać to spróbuj Zdziwisz się
- 3 0
-
2024-10-04 17:52
Wina zarządcy drogi czyli miasta. (1)
- 0 1
-
2024-10-04 18:28
Wina? xD
- 0 1
-
2024-10-04 18:56
Skoro jest znak
To co to za problem?
- 0 0
-
2024-10-04 20:19
Jak coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie.
- 1 0
-
2024-10-05 07:35
miasto ktore dziala
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.