Robi akrobacje na drabinie
1375 wyświetleń 17 maja 2026 (9 opinii)Pokaz z piłką i drabiną na Monciaku
Więcej na ten temat
Opinie (9)
-
2026-05-17 15:32
Monciak- nie ma takiej ulicy, Badziewiak (1)
Jest, ale tylko dla badziewiakow. Jasne Monciak - Badziewiak. Wiejskie klimaty.
- 18 60
-
2026-05-17 21:51
Zrób tak na widłach
- 2 0
-
2026-05-17 16:04
Typowe na wsi.
- 26 21
-
2026-05-17 16:09
Do cyrku.
- 5 3
-
2026-05-17 16:13
Czy to jest legalne ?
- 4 5
-
2026-05-17 16:29
Kuglarz jeden, a doliniarzy ilu?
- 4 3
-
2026-05-17 16:54
Nie ma ciekawszych tematów.
Jeśli ktoś będzie chciał obejrzeć to się wybierze. Tutaj powinno się wstawiać coś normalnego a nie indywidualne podoba mi się.
- 7 3
-
2026-05-17 17:03
Zaczynał u heńka na budowie
I patrzcie jak skończył. Za 30 minut pokazu 5 stówek
- 2 4
-
2026-05-18 08:13
Czy wy piszący komentarze macie problem z ludźmi mieszkającymi na wsi? Popatrz jak zachowują się mieszczuchy. To jest dopiero żenada.
- 2 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.