Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2025-05-19 18:37
Jakoś mi tego nie szkoda . Relikt minionej epoki . Przemija jak wszystko co było . Wszyscy żyjemy na tym co było kiedyś . (1)
- 5 9
-
2025-05-19 19:23
Ty też
będziesz kiedyś reliktem minionej epoki.
- 5 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.