Skwerek melina przy Szekspirowskim
214 wyświetleń 13 czerwca 2024 (16 opinii)Idealne miejsce by bezkarnie wypić, zapalić, wyspać się na ławce, a nawet wypróżnić w ustronnym miescu na starówce? Znacie skwerek za murem przy Szekspirowskim? Śmiało. Wieczorem jest tam ciemno jak w d., a policja i straż miejska tam nie zagląda. Cały "park", skwer zieleni w tym miejscu to ciemna dziura, gdzie przebywać upodobali sobie menele i imprezująca młodzież. Policja i straż miejska skutecznie omija te tereny, nikt tam też nie sprzata po imprezowiczach. Strach po zmroku tam przejść, bo na każdej ławce albo bezrobotny albo imprezująca grupy suto raczące się alkoholem. Zarzadcy czekają aż stanie się tragedia? Dziś miasto montuje nowe huśtawki, super ! Ciekawe jak długo będą służyły? Tydzień ? Założę się, że już po pierwszym weekendzie będą zerwane! To miejsce, ten skwerek ma potencjał! Jest jednym zielonym terenem na starówce, tuż przy teatrze Szekspirowskim, a przez brak oświetlenia to raj dla bezdomnych, meneli i baza na pijacki biforek imprezowiczów!
Więcej na ten temat
Opinie (16)
-
2024-06-13 12:48
(5)
Faktycznie,duży POtencjał.Zastanawiam się skąd mają pieniądze na alkohol,papieroski.Często są to ciągle te same.osoby,choć.coraz więcej też przybyszów ze wschodu.
- 8 25
-
2024-06-13 12:51
no szkoda ze ty nie masz na leki na głowe
- 14 2
-
2024-06-13 12:57
I cyk! 60 kopiejek za wPiS. (1)
- 8 3
-
2024-06-13 13:31
I cyk. Rubelek za odPOwiedź.
- 0 4
-
2024-06-13 13:03
Jesteś chorym z nieniwisci człowiekiem i zatruwasz nam tu codziennie życie
- 9 2
-
2024-06-13 14:42
Jak to skąd? Przez 8 lat nachapali się dodatków dla leni.
- 1 0
-
2024-06-13 12:49
fajnie, trzeba bedzie obadac i zrobić tam burde pijacka jak milicja nie wpada
- 6 3
-
2024-06-13 12:49
Oni tom grali szekspira se
- 0 2
-
2024-06-13 12:50
UUU to nie jest ważne (1)
W Gdańsku ważne są rowerki Mevo i festyny.
Na zdjęciach nie widać tych meneli ?!!!- 3 2
-
2024-06-13 12:57
Przyjdź wieczorem ;)
- 1 0
-
2024-06-13 12:52
Chyba dobrze, że takie elementy są skumulowane w jednym miejscu
a nie rozsiane wszędzie.
- 2 4
-
2024-06-13 12:55
Takie miejsca tez sa potrzebne
Nie każdego stać żeby pic piwo w drogiej restauracji na tej jak ty to nazywasz starówce ". Btw sam tam nie jedno piwko wypilem i bardzo sobie chwalę.
- 4 7
-
2024-06-13 12:56
Od jakiegoś czasu tak wygląda cały Gdansk
- 2 3
-
2024-06-13 13:06
Przy okazji w tamtej okolicy są pozostałości średniowiecznego muru, które są najlepszym dowodem na to, że nie komuniści stworzyli w tamtym miejscu "sztuczną barierę" żeby rozwijać "samochodozę" i to przez krzyżaków "tkanka miejska nie jest ciągła"
- 0 0
-
2024-06-13 17:19
Ale przecież i policja i straż miejska i radni i urząd miasta dokładne o tym wiedzą. I co? I nic. (1)
Na oświetlenie i na monitoring nie ma kasy. Na festyny i inne głupoty są. Ot, priorytety po gdańsku...
- 0 0
-
2024-06-13 20:11
Kasa się znajdzie jak komuś tam stanie się krzywda...
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.