Więcej na ten temat
Opinie (25) 8 zablokowanych
-
2026-05-10 12:30
(4)
po co iść normalnie, skoro można wyglądać jak wiatr
- 21 41
-
2026-05-10 16:47
To po polsku? (2)
- 6 0
-
Opinia została zablokowana przez moderatora
-
2026-05-10 20:34
to lokalny glupek
- 3 1
-
2026-05-10 17:30
Zawsze pod prad zawsze pod wiatr
- 2 1
-
2026-05-10 12:45
Pytanie (8)
Czy na charty trzeba mieć specjalne pozwolenie, bo w praktyce są one najlepszymi kłusownikami?
- 47 25
-
2026-05-10 13:02
(1)
Nie, bo polują na takie szkodniki jak ty.
- 10 18
-
2026-05-11 07:51
Jak chciałeś zabłysnąć trzeba było posypać się brokatem calineczko
- 2 0
-
2026-05-10 13:38
tak. (4)
przed sprowadzeniem psa musisz zglosić go i uzyskac zgodę w Starostwie. płaciłam około 80 zł
- 14 2
-
2026-05-10 14:17
i wtedy już legalnie może na sarną albo zającem biegać żeby na śmierć ją zamęczyć. (3)
To tylko 80 zł
- 15 5
-
2026-05-10 16:21
dokładnie, a ty sobie tam płacz i narzekaj dalej (1)
- 4 11
-
2026-05-10 23:08
W tym sek że nie k9ze
- 0 0
-
2026-05-10 23:53
Charty
Nie ma legalnego klusownictwa. Pozwolenie na bron tez nie oznacza, ze mozna wyjsc sobie i strzelac do ludzi. Wlacz myslenie czasem
- 4 1
-
2026-05-11 01:23
Tak trzeba mieć pozwolenie
- 1 0
-
2026-05-10 15:21
Ciekawe czy sprzątali po swoich kundlach (2)
Kacha ha ha
- 25 15
-
2026-05-10 15:29
Ty lepiej po swoich w domu zacznij sprzątać bo stary narzeka...
- 5 8
-
2026-05-10 22:07
Ty po sobie nie potrafisz więc nie wymagaj od innych!
- 1 1
-
2026-05-10 15:25
pisarze (2)
znając posiadaczy psów pewnie cala trasa zasr*na, te brudasy w ogole nie sprzataja, jestem ciekaw jak wygladaja ich domy. znalem kiedys goscia co mial 2 psy w bloki to w chacie mial jak w oborze. Dlatego wiem ze jak ktos ma psa to staram sie mu nawet reki nie podawac bo w 99,9 to sa burdasy
- 22 34
-
2026-05-11 00:01
Charty
Chcialbym zobaczyc jak wyglada i**ota, ktory to napisal... strasznie ktos skrzywdzil tego czlowieka przez co musi byc bardzo samotny...
- 2 1
-
2026-05-11 08:43
ale ty człowieku musisz być nieszczęśliwy.............
- 0 0
-
2026-05-10 16:04
Opinia
Ja też jestem ZaChartowany
- 9 4
-
Opinia została zablokowana przez moderatora
-
2026-05-10 20:37
Śliczne psinki
Więcej podobnych imprez powinno być pieski szczęśliwe, a wszystkim tetrykom życzę więcej luzu i miłości
- 14 6
-
2026-05-10 23:50
Charty
To ludzie sa klusownikami.
- 0 0
-
2026-05-11 10:03
To piękne i łagodne psy
- 1 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.