Sprzątają spaloną halę na Przeróbce
1753 wyświetlenia 17 lipca 2025 (73 opinie)Prawie pół roku po pożarze hali na Przeróbce, do którego doprowadził wybuch w znajdującym się wewnątrz laboratorium narkotykowym, ruszyła rozbiórka i porządki pogorzeliska. Śledczy i konserwator zezwolili właścicielowi oczyścić obiekt ze spalonych elementów i wyposażenia, ale bez ingerencji w zabytkowe mury obiektu.
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2025-07-18 09:03
Handel
A może w tym miejscu jakaś Castorama czy coś podobnego , może mniejsze niż te istniejące i nie trzeba jeździć na drugi koniec miasta po zakupy które są potrzebne do remontów w domu . W tej części miasta nie mamy takiego centrum handlowego . Do tego Biedronka albo Lidl i nie będziemy skazani na wysokie ceny w Merkusie .
- 8 6
-
2025-07-18 15:46
Tanie Przechowanie
Czy są tutaj poszkodowani, którzy magazynowali swoje rzeczy w boxie firmy "tanie przechowanie"?
Planujecie iść do sądu czy pogodziliście ze stratą swoich ruchomości?- 0 3
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.