Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2026-04-25 21:19
Fantastycznie! Brawo! (1)
- 7 16
-
2026-04-28 10:02
Najozej zorganizowana impreza sportowa to opinia uczestników.
- 0 0
-
2026-04-28 13:38
Jezu, jaka ta Kosiorek jest niekompetentna.
Jestem za tym żeby organizować takie imprezy, jak najbardziej. Nie tak żeby nie dało się dojechać do szpitala na Placu Kaszubskim czy do SOR!!!! Nie w ten sposób żeby po spektaklu z Teatru Muzycznego nie dało się wyjechać przez prawie 3 godziny.
Kosiorek ogarnij się, bo brak Ci wyobraźni. Jesteś moją największym wyborczym rozczarowaniem.
rozwiń...Jestem za tym żeby organizować takie imprezy, jak najbardziej. Nie tak żeby nie dało się dojechać do szpitala na Placu Kaszubskim czy do SOR!!!! Nie w ten sposób żeby po spektaklu z Teatru Muzycznego nie dało się wyjechać przez prawie 3 godziny.
Kosiorek ogarnij się, bo brak Ci wyobraźni. Jesteś moją największym wyborczym rozczarowaniem.
Wygrałaś bo piętnowałaś nieudolny remont Wielkopolskiej.
Teraz robisz to samo, nieudolnie organizujesz imprezy masowe.
Korki przy takich imprezach będą zawsze. ale nie musi być paraliż- 2 0
-
2026-04-25 21:24
(8)
Jak trzeba być ograniczonym, żeby zamknąć drogi dojazdowe do szpitala?
Tylko dzięki uprzejmości jednego policjanta, przepuszczono nas zamkniętą trasą z 1,5 rocznym dzieckiem, które miało 40 stopni gorączki.- 49 13
-
2026-04-28 10:01
I wtedy sie obudziła a czy ze smokami tez jechałas?
- 1 0
-
2026-04-27 10:33
A tak przyjemnie biegać po lasach trojmiejskich
ale PR wazniejszy i poklask wiekszy
- 1 0
-
2026-04-25 22:54
No dramat po prostu. Dramat.
Napisz do uwagi tvn, może zrobia o tym odcinek.- 3 10
-
2026-04-25 22:45
Współczuję. Głupi ludzie i głupie miasto. Trzeba było po karetkę dzwonić.
- 3 6
-
2026-04-25 22:04
(3)
o biegu na pewno była informacja dużo wcześniej, więc na pewno był jakiś objazd.
- 5 13
-
2026-04-26 09:30
Objazd jedną zatkaną po korek jezdnia która prowadziła do wszystkich zakątków Gdyni.
Dlaczego nie Legionów? Dlaczego nie Lotnikow? Dlaczego nie Górskiego ? Dlaczego nie Śląską? Dlaczego,,,,?- 2 1
-
2026-04-25 22:26
gorączka też z uprzedzeniem była (1)
- 5 2
-
2026-04-25 22:43
a co, apteki nie ma?
- 4 5
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.