• Lubię to Lubię to
  • Super Super 6
  • Trzymaj się Trzymaj się 3
  • Ha ha Ha ha 13
  • Wow Wow 6
  • Przykro mi Przykro mi 18
  • Wrr Wrr 72
  • Wszystkie 118

Strabag: Kiedy remont budzi Cię o północy, bo w dzień... drzemka?

3468 wyświetleń 8 lipca 2025 (169 opinii) autor: Miszczu

Jest północ, ekipa Strabag, ktora potrafi całymi dniami nic nie robić, co miało również miejsce dzisiaj, o północy leje asfalt, zrywa nawierzchnię/kuje wokół studzienek młotem pneumatycznym. Czy naprawdę remont tak krotkiego odcinka, na którym nie robią remontu instalacji wod-kan, energetycznej czy gazowej i nie zrywają całości musi trwać tak długo i być tak uciążliwy dla mieszkańców???

Więcej na ten temat

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (169)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane