Strabag: Kiedy remont budzi Cię o północy, bo w dzień... drzemka?
3468 wyświetleń 8 lipca 2025 (169 opinii)Jest północ, ekipa Strabag, ktora potrafi całymi dniami nic nie robić, co miało również miejsce dzisiaj, o północy leje asfalt, zrywa nawierzchnię/kuje wokół studzienek młotem pneumatycznym. Czy naprawdę remont tak krotkiego odcinka, na którym nie robią remontu instalacji wod-kan, energetycznej czy gazowej i nie zrywają całości musi trwać tak długo i być tak uciążliwy dla mieszkańców???
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2025-07-09 17:36
Człowieku przestań
Po co to zrzędzenie? Powinni pracować dzień i noc. Widać powoli zmierzamy do tego celu. Może zaczną to robić w takim tempie w jakim powinni.
- 0 0
-
2025-07-09 18:57
A ja wiem czemu robia w nocy
Pracownicy Strabag pracują w nocy bo po 8 godzinach zaczynają mieć płacone 100%. Znam temat bo pracowałem. Do 18 jest lelkum polelkum a od 18 zaczyna się praca i pracują do 2-3 w nocy
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.